ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 12.07.2024
Svátek má Bořek

Odběr novinek emailem:
Email:Autorův profil na serveru

fotoAutor

Celkový počet příspěvků autora je: 26
 
Přesně za měsíc, 14. října, proběhne v Hradci Králové od 18 hodin ukázková hodina kurzů irských tanců pořádaných Kulturním sdružením Ryengle. Na ukázkové hodině se můžete zcela nezávazně seznámit s irskými tanci a lektory a ti odvážnější si s námi mohou i zatančit:).
 
Kurzy jsou určené pro úplné začátečníky, žádné předchozí taneční zkušenosti nejsou nutné. Zároveň od druhé poloviny září budou zahájeny i kurzy pro pokročilejší tanečníky.

Pokud se vám irské tancování zalíbí a budete se mu chtít věnovat intenzivněji, je zde pro vybrané tanečníky možnost po absolvování kurzů nastoupit do přípravky taneční skupiny Ryengle, která připravuje tanečníky pro samotný soubor.Minulý týden byla na páteční Energii irských tanců slavnostně zakončena sezóna pro naše kurzisty. Poslední akcí, na které si mohou naši kurzisté i úplní nováčci zatančit irské tance pod taktovkou našich lektorů, je sobotní (31.5.) seminář. Další kurzy irských tanců v Pardubicích i sousedním Hradci Králové budeme otevírat na podzim.Sérii seminářů irských tanců v tomto školním roce uzavřeme posledním seminářem, který proběhne v sobotu 31. května 2014.Pardubice – vše keltské si dá dostaveníčko v sobotu 12. října 2013 na pardubickém Příhrádku v čase od 14 do 17 hodin. Kulturní sdružení Ryengle si totiž již poněkolikáté připravilo akci s názvem CELTIC SESSION v rámci městských slavností města Pardubic. Můžete se těšit na kapelu Beerberries, TS Ryengle, Choltické mládí a samozřejmě i na BOII o.s..

Semináře irských tanců jsou určeny pro začátečníky a mírně pokročilé. První seminář proběhne již za 2 týdny, v sobotu 26. října. Zde přinášíme termíny pro tento školní rok a bližší informace k prvnímu semináři.15. října od 18 hodin v Hradci Králové proběhne ukázková hodina kurzů irských tanců pořádaných Kulturním sdružením Ryengle. Na ukázkové hodině se zcela nezávazně můžete seznámit s irskými tanci a lektory.

Poslední pardubický seminář irských tanců v letošním školním roce se bude konat tuto sobotu - 25. května, již tradičně na Dubině. Další můžete očekávat začátkem října.

Máme tu pozvánku na koncert pražské skupiny Shannon do známého studentského klubu AC v Hradci Králové

12. února od 18 hodin v Hradci Králové a 13. února od 17 hodin v Pardubicích proběhnou ukázkové hodiny kurzů irských tanců pořádaných pardubickou taneční skupinou Ryengle. Na ukázkových hodinách se zcela nezávazně můžete seznámit s irskými tanci a lektory.

Další seminář irských tanců proběhne příští sobotu 8. prosince 2012 v čase 9-17 hodin opět v prostorách Tanečního centra Lípa na Dašické ulici v Pardubicích. Novinkou je možnost předplatit si semináře s výraznou slevou.Již za dva týdny, 9. října od 18 hodin v Hradci Králové a 10. října od 17 hodin v Pardubicích, proběhnou ukázkové hodiny kurzů irských tanců pořádaných pardubickou taneční skupinou Ryengle. Na ukázkových hodinách se zcela nezávazně můžete seznámit s irskými tanci a lektory.V tomto článku jsme se pokusili obsáhnout odpovědi na nejčastější dotazy. Pokud zde přesto na některý z Vašich dotazů odpověď nenaleznete, neváhejte se ozvat některému z lektorů (kontakty naleznete v souvisejících článcích).Za dva týdny proběhne v Pardubicích poslední předprázninový seminář irských tanců. Zatančit si můžete v sobotu 9. června.Již léty prověřené kurzy se probouzejí do dalšího - tentokráte jarního cyklu výuky irských tanců pro začátečníky i pokročilé. Kurzy již tradičně zahájíme ukázkovými hodinami, kde se zájemci mohou s irských tancem seznámit, vystoupí zde taneční skupina Ryengle a bývalí kurzisté. V článku přinášíme termíny a informace o nově otevíraných kurzech irských tanců.Další seminář irských tanců v Pardubicích na Dubině proběhne 4. února 2012. Nově, na Vaše četné podněty, do budoucna zvažujeme na seminář zařadit i LEKCE IRSKÉHO STEPU. Pokud byste chtěli ovlivnit náplň lekcí tímto (nebo opačným) směrem, za Vaše názory budeme rádi. V případě pozitivní odezvy se první lekce stepu mohou objevit již v březnovém semináři.V řadě již patnáctý seminář irských tanců pro začátečníky a mírně pokročilé proběhne v sobotu 3. prosince v Pardubicích.Taneční prázdniny pomalu končí a 14. pardubický seminář irských tanců již pomalu klepe na dveře.Již čtvrtým rokem pořádá TS Ryengle kurzy irských tanců pro veřejnost. Nejprve v sousedním Hradci Králové, poté se kurzy rozšířily i do domácích Pardubic.jak bude postupovat kurz irských tanců v Hradci Králové?

V Hradci Králové se od října opět otevírají kurzy irských tanců.

Pro velký zájem bude od 10.2. 2009 v sousedním krajském městě otevřen paralelní kurz irských tanců pro začátečníky a mírně pokročilé. Do tohoto kurzu je stále možné se přihlásit.

Třetí lednové úterý čtvrt hodiny před pátou odpolední se v tanečním sále studia TWIST-R začali scházet první zájemci o irský tanec. Zájem byl veliký, takže kolem páté byla již všechna místa v sále obsazená posedávajícími účastníky, kteří netrpělivě vyčkávali na ukázky tanců.

Před zahájením kurzu irských tanců pro začátečníky a mírně pokročilé v Hradci Králové mají zájemci možnost blíže nahlédnout do tajů tohoto podmanivého tanečního stylu.

Viděli jste taneční show Lord of the Dance? A chtěli byste si vyzkoušet tento v současné době velmi populární taneční styl? V Hradci Králové se od 3. února 2009 opět otevírají pravidelné kurzy irských tanců.


Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: