ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 09.12.2019
Svátek má Vratislav

Odběr novinek emailem:
Email:Odpověď ze slovenského Šiklu

17.08.2005 Vašák Jiří 17574
reakce Śiklova mlýna na uveřejněné komentáře
Vážený pane inženýre!

To se nedělá!

Pokud budu chtít, nafotím český Šiklák z takových stran a úhlů, že nikdo nepochopí proč tam lidi jezdí (všude se preci najdou místa pro odklad stavebního materiálu, odpadu, popelnice)

Šikl SK

Myslíte si, že pan Šikl dělá westernu špatné jméno mezi širokou českou a slovenskou veřejností? Myslíte si, že výkony hercu na českém Šiklu nejsou poctivé?! Proč jste se nebyl podívat uvnitř? Viděl by jste, že i slovenská sekce kaskadéru, hercu a koňáku maká naplno. Výbuchy, oheň, koně, hudba, pot a únava jsou pravé a poctivé. Všichni jsou na svých místech od tech Vašich 10.00 kdy otevíráme a stojíme u lukostrelby, zlatu, elektr.býka, ponny corralu, indian.teepee, učíme 3xdenně line 3x country, 4x denne hrajeme ruzný !! program v Arene (Trable Johna Zabijáka 45minut, Western Show 60minut, Brokovnica 45 minut a Noční ohňová show 45 minut) až po prehlídku prádla v mexické restauraci ve 22.30. To, že prijdete až v pul osmé večer není náš problém. A i tak si myslím, že každá jednotlivá show za 150.-kč stojí!!

Šikl SK

Zrovna 12.8.,kdy jste u nás přes skladište stavebního materiálu fotil svoje úžasné dokumentární fotky jsme měli rekordní návštěvu 1200 diváku, poprvé živou country kapelu, nasvícený a nazdobený taneční parket a prihlášených 35 tanečních choreografií od 10 slovenských tanečních skupin. Vstupné měly zdarma, žádný startovní poplatek, ubytování v saloonu zdarma, záchody o jakých se na českém Šiklu lidem jen zdá! A volný vstup do Tatralandie behem celých 4 dnu ( obyčejní návštevníci platí za jeden den 570.-sk !)

Odjížděli, myslím, velmi spokojení.

Šikl SK

Komu Váš článek prospívá? (zveřejněný na jiných stránách - pozn. Štefan Švestka)

Šikl SK

Nemyslím si, že by si slovenští i čeští country tanečníci mohli dnes rozplývat nad zájmem veřejnosti a médií a že by se mladí lidé hrnuli do tanečních country skupin!

A pokud tu vzniká něco, co nás může jen podpořit, tak proč tomu chceme takto zákeřně škodit? Když jsem místním ostrým hochům kovbojům ukázal Váš článek, jsou rozhodnuti Vám domluvit, aby jste začal svět vnímat (a fotit) z té správné strany.

S úctou

Jiří Jeff Vašák
Šiklův mlýn na SlovenskuKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:
RegistrovatFotogalerie u článku