ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 24.09.2023
Svátek má Jaromír

Odběr novinek emailem:
Email:Nový termín světové premiéry Celtic Tiger Michaela Flatleyho

28.07.2005 Švestka Štefan 26388
oficiální tisková zpráva s náhradním termínem od Pragokoncertu Bohemia a.s. a JVJ Produkce s.r.o.
Vážení diváci, obchodní partneři, příznivci Michaela Flatleyho a irského tance,

dovolujeme si vám oznámit náhradní termín taneční megashow Celtic Tiger Michaela Flatleyho, která se měla konat 12.7.2005. Po zkoordinování vhodného termínu se Stadionem Evžena Rošického na Strahově a zahraničním managementem byla vybrána sobota 27.srpna, na konci prázdnin, navíc víkendový den je vhodný i pro mimopražské příznivce. Začátek představení bude posunut na 20,00 hodinu vzhledem k dřívějšímu setmění v tomto období. Praha navíc neztratí statut světové premiéry, jelikož celosvětové turné Celtic Tiger začíná v 2.polovině září.

Technický problém, který nastal při přípravě instalace scény show, již odborníci naprosto eliminovali a podruhé k podobné situaci v žádném případě nemůže dojít.

Vstupenky z původního data vystoupení samozřejmě zůstávají v platnosti a další prodej pokračuje ve všech obvyklých předprodejích.

Ještě jednou se velice omlouváme všem příznivcům Michaela Flatleyho a irského tance za neuskutečněné červencové představení a věříme, že pro všechny, kteří přijdou 27.srpna, bude největší taneční show všech dob Celtic Tiger fantastickým zážitkem.

V Praze dne 27. 7. 2005

Za pořádající agentury Pragokoncert Bohemia a.s. a JVJ Produkce s.r.o. Ing. Jiří Daron, Jana Krátká, Vladimíra BrichtováKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka