Nový termín světové premiéry Celtic Tiger Michaela Flatleyho
            
            28.07.2005 
            , 
            Švestka Štefan
            
            ,  
            63530 
            
			
                
                oficiální tisková zpráva s náhradním termínem od Pragokoncertu Bohemia a.s. a JVJ Produkce s.r.o.
            
		 
                
            Vážení diváci, obchodní partneři, příznivci Michaela Flatleyho a irského tance,
  
dovolujeme si vám oznámit náhradní termín taneční megashow Celtic Tiger Michaela Flatleyho, která se měla konat 12.7.2005. Po zkoordinování vhodného termínu se Stadionem Evžena Rošického na Strahově a zahraničním managementem byla  vybrána sobota 27.srpna, na konci prázdnin, navíc víkendový den je vhodný i pro mimopražské příznivce. Začátek představení bude posunut na 20,00 hodinu vzhledem k dřívějšímu setmění v tomto období. Praha navíc neztratí statut světové premiéry, jelikož celosvětové turné Celtic Tiger začíná v 2.polovině září.
  
Technický problém, který nastal při přípravě instalace scény show, již odborníci naprosto eliminovali a  podruhé k podobné situaci v žádném případě nemůže dojít.
  
Vstupenky z původního data vystoupení samozřejmě zůstávají v platnosti a další prodej pokračuje ve všech obvyklých předprodejích.
  
 
Ještě jednou se velice omlouváme všem příznivcům Michaela Flatleyho a irského tance za neuskutečněné červencové představení a věříme, že pro všechny, kteří přijdou 27.srpna, bude největší taneční show všech dob Celtic Tiger fantastickým zážitkem. 
  
V Praze dne 27. 7. 2005
  
Za pořádající agentury Pragokoncert Bohemia a.s. a JVJ Produkce s.r.o.
Ing. Jiří Daron,  Jana Krátká, Vladimíra Brichtová 
  
             
  
            
         |