ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 06.12.2023
Svátek má Mikuláš

Odběr novinek emailem:
Email:Tak to tu ještě nebylo!!!!

20.07.2005 Švestka Štefan 29130
Al Capone navštíví Šiklův mlýn a proslýchá se, že celé Westernové městečko ovládne mafie. ,,Někdo to rád horké.“
Již tuto sobotu čeká na návštěvníky Šiklova Mlýna snad nejoblíbenější akce HIS clogging festival s již tradiční – netradiční večerní show. Tradice a to velmi dobrá – spočívá v exkluzivním večerním představení, které bývá každý rok jiné a divák jej již nemůže zhlédnou nikdy více, je totiž nezopakovatelné.

Jedná se především o to, že tým profesionálů akčního divadla westernového městečka Šiklův mlýn pod vedením Henryho Špánika, programového ředitele pro Českou a Slovenskou republiku, si tentokrát vyzkouší, jaké to je improvizovat divadelní představení, živě před divákem bez jakékoliv předchozí zkoušky.

Tuto sobotu se podíváme do roku 1924, doba slavného Al Capone, ničivá mafie, alkohol a spousta zla a zbraní.

Ale říká se, že ,,Někdo to rád horké „ a přesně to bude téma letošního His festivalu na Šiklově mlýně.

Zcela jistě to bude unikátní podívaná pro všechny naše návštěvníky.


Netradiční bývá téma tohoto show a to pro 23. července platí 100%.. Bude to již v pořadí šesté vystoupení, zavzpomínáme-li na ty předešlé velký úspěch sklidil loňský start raketoplánu Western 1, dále pak unikátních 7 statečných, , před tím se po amfiteátru plavil Titanik a také jsme viděli návrat Limonádového Joe. Každé z těchto netradičních show bylo plné humoru a nadsázky a z příprav kosmonautů na letošní let do vesmíru je jasné, že opět bude naco koukat.
Slavnostní zakončení HIS Clogging festivalu je vlastně vyvrcholení celého týdenního kurzu country tanců pořádaného ve spolupráci s taneční skupinou Caramella Praha. Ti nejlepší se předvedou i v sobotním večerním finále.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku