ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 02.12.2023
Svátek má Blanka

Odběr novinek emailem:
Email:2. Léto s irským tancem pro děti

27.06.2005 Švestka Štefan 18482
Blíží se léto a s ním i dlouhé školní prázdniny. Zajisté již přemýšlíte, jak nejlépe by ty letošní prázdniny mohly strávit Vaše děti. Od 20.8. do 27.8.2005 pořádá taneční skupina Coiscéim pro všechny pohybově nadané děti již „2. Léto s irským tancem pro děti“, které proběhne v Soběšicích u Klatov, nedaleko přírodního parku Šumava.
Náplní „2. Léta“ bude hlavně výuka irských tanců (tvz. ceilí), taneční techniky a choreografií inspirovaných irským tancem. Tančit se bude jak v tzv. měkkých botách („soft shoes“), tak i v tzv. „hard shoes“ (využívaných v irském stepu). Vyučovat budou lektoři vystupující skupiny Coiscéim. Děti budou rozděleny podle jejich tanečních znalostí, tzn. „soft shoes“ - začátečníci, mírně pokročilí a pokročilí; „hard shoes“ – mírně pokročilí.

Děti budou ubytovány v budově hotelového typu. Větší děti budou spolu na čtyřlůžkových pokojích (WC a sprchy jsou společné) a menší děti budou mít spolu s dozorem k dispozici apartmá 3 + 1, ke kterému patří i kuchyně a příslušenství. Samozřejmě, že je zajištěna plná penze a pitný režim během dne.

Jelikož cílem Coiscéim je zajistit dětem co nejpříjemnější prázdninový pobyt, plánují se tradiční prázdninové aktivity, procházky přírodou, výlety do blízkého okolí, hry, „bojovka“ a vše další, co patří ke krásně prožitým prázdninám. Děti budou moci pod vedením zdravotní sestry využívat služeb rehabilitačního střediska (např. vířivky, bublinkové koupele a masáže). Nedaleko objektu se nachází rybník, kam se též budou moci, za dozoru dospělých, chodit koupat. A nakonec pro ty, kteří mají rádi koně, je zde možnost zajištění vyjížděk na koni.

Pro více informací kontaktujte paní Irenu Samcovou na tel. čísle: 777 171 000. Můžete též navštívit internetové stránky Taneční skupiny Coiscéim, www.coisceim.cz, www.irskytanec.cz, nebo si napsat o více informací na e-mailovou adresu: coisceim@centrum.cz.

Taneční skupina Coiscéim se těší nashledanou s Vašimi dětmi v Soběšicích.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku