ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 04.12.2023
Svátek má Barbora

Odběr novinek emailem:
Email:Pokračování....

03.06.2005 Vašák Jiří 46690
Jeffova životní cesta na východ....
Michal:
Tak to to je deda riadna hovadina, stavat westernove mestecko pri akvaparku. Vacsu kravinu som este nevidel!!! Tu uz fakt nema z westernom ani trampingom ani country nic spolocne je to bohapusta ryza na lowe. My normalny priaznivci tam urcite neprideme. Aj to akvacity je len pre debilov co sa radi tlacia z velke lowe:


No to mi to pěkně začíná!
První slovenský prispevok a hned taková somárina! Nejdřív jsem si myslel, že to je nějaký odborník na jednotlivé americké Ghost Towns a že preferuje stát Iowa, ale pak jsem si vzal k ruce Česko-Slovenský slovník, který mi darovala Caramella při našom rozlúčkovém večírku (viz foto) a dozvěděl jsem se, že pod termínem ryza na lowe se jedná o rýžování peněz! Myslím si, že postavit westernové městečko u aquaparku je geniální věc! Pokud tedy chceš, aby ti tam chodili lidi……(viz Cimrman – Hospoda na mýtince…..“měl hospodu u cesty, ale chodili mu tam lidi!“)
Takže si myslím, že postavit claim přímo na Klondiku má svoji logiku…a je to velmi country!

Protože, chlapče, bez diváků, dobrou westernovou show nezaplatíš
A zaplatíš-li, musíš si na to vypůjčit!
A vypůjčíš-li si, nevrátíš…
A nevrátíš–li, zahyneš…

Ale teď už zase vážně. Když mi Libor loni na podzim prvně nabídl možnost působit jako šéf nového Šiklova mlýna, polichotilo to mému egu. A byla to výzva od života. A ocenění toho, co jsem zatím pro Šiklův mlýn udělal. A když jsem o tom přemýšlel dál, byla to výzva zkusit po dvaceti letech v Caramelle zase něco nového. Na jiné úrovni. Ale využít všechno, co jsem se zatím naučil a poznal.
Jen jsem si na další schůzce s Liborem vyjasnil, že kontrolovat zda je objednáno dost paštik či koňaku a zda se někde neztrácejí peníze mezi skladem, barem, účtárnou, číšníky a kuchaři, to by pro mne nebylo. A tak je v současnosti ve hře normální provozní a ekonom a mě by náleželo co moje jest. To znamená program, nápady, výmysly, tanec, hudba a lidi okolo toho…

Hned jsme si taky řekli, že Americký týden a HIS festival zůstanou pod mojí taktovkou a přímým dohledem a tak se na českém Šiklově mlýně můžeme 17.-24.7. uvidět a po tancování večer u ohně či baru probrat moje první zkušenosti ze Slovenska…

A už mi, slušní a normální, lidé ze Slovenska píší (Roman Vach, Siliffka ze Sillmarionu, Vlado Grežo, aj.) a nabízejí fajn spolupráci, tanečnice, nápady.
Když to jenom trochu půjde, něco podnikneme už letos!! Počítám, že v polovině srpna (augusta) o víkendu pozveme slovenské taneční skupiny k „nezávazné“ návštěvě Šiklova mlýna a probereme plány a možnosti spolupráce. Včetně tancování! A určitě bych tam rád uvítal i dobré české taneční skupiny.

V Caramelle jsem „dočasně“ skončil. Chci pracovat naplno pro Šiklův mlýn. A těším se na to. Ale úplně skončit s Caramellou nemůžu. To prostě nejde. Caramella jsem totiž já… (viz Ludvík XIV)

Ale člověk míní a život mění a je možné, že všechno může být brzy jinak….uvidíme!

S Caramellou a Nota bene jsem se řádně a hezky rozloučil.
O organizaci finále příštího ročníku Stodoly 2006 jsem poprosil Ivana Bartůňka!
A cloggerské plechy bude možno objednávat i nadále u mne.

Těším se na večery po tancování v teplých bazénech se sklenkou šampaňského a výhledem na skalnaté štíty hor!

To bude teprve to pravé COUNTRY!

VášKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článkuSouvisející články