ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona Instagram

Nejbližší akce
Pardubická Ryengle 2020
Začátek 28.11.2020, 17:00  
Konec 29.11.2020, 17:00  
Pardubice  IDEON PardubiceJmeniny
Dnes je 11.08.2020
Svátek má Zuzana

Odběr novinek emailem:
Email:Co předcházelo návratu tanečního krále Michaela Flatley

18.05.2005 Trylčová Iveta 9311
Zdroj: Jane Zouny, The Daily Express, August 24, 2004
Michael Flatley – hvězda představení Lord of the Dance pracuje po čtyřech letech na návratu zpět - a je v lepší formě než kdy předtím.

Šestačtyřicetiletý multi-milionář a tanečník se dostává do úžasné formy, aby se mohl vrátit na jeviště, do show, o které slíbil, že bude „jedna z nejokázalejších, která byla kdy viděna.“

Charismatický Ir dosáhl světového věhlasu, slávy a bohatství (517 mil. GBP) s představením jako je Riverdance a Lord of the Dance.

Ale zmizel z očí veřejnosti po kritických útocích, které napadaly jeho nadváhu – a poskvrnily jeho Lord of the Dance.

Tak nebo onak dal včera letmo shlédnout své úplně poslední dílo, stále neoznačené (nepojmenované) představení, na konkurzu v Londýně Daily Express.

Flatley ho označuje za více „kontroverzní“, než svoji dřívější práci a prozradil, že vytváří čtyři skupiny anglických a irských tanečníků pro tento projekt.

Flatley zasnoubený s někdejší kadeřnicí Lisa Murphy, již nechal projít konkurzem pro představení stovky dívek a včera podrobil posledních 50 nejpřísnější zkoušce ve West End dance studio, kde rozhodne, kdo bude ve finálním tanečním týmu.

Ale musí být právě tak přísný na sebe. Doznává, že když byl tlustý, musel držet dietu a poctivě cvičit, aby se dostal do kondice a mohl se vrátit. Show bude první Flatleyho vystoupením po více než čtyřech letech a potřebuje být super-fit pro své nově vytvořené světové turné startující v Americe.

Flatley nedávno prodal svůj londýnský dům za $12 million, protože zde netrávil čas.

Rozdělil svůj čas mezi severní Francii, Irsko a USA.

Tanečník prozradil, že zhubl více než 20 liber vyřazením uhlohydrátů a nepije pivo a víno.

Flatley angažoval také šéfkuchaře, který mu pomáhá dodržovat jeho dietu a fitness instruktora (Pat Henry), který mu sestavil cvičební tréninkový plán (co a s jakou náročností cvičit po řadu hodin a dní). Pracuje s ním venku 3x v týdnu od 7 hodin ráno. Pat Henry je taktéž osobním trenérem Sharon Stone.

Flatley řekl: Radši bych měl burger a pivo s mou přítelkyní, ale nemohu to udělat, když znám jen tancování. Nejsem posedlý tím, jak vypadám, potřebuji být ve skvělé formě pro tanec.

Flatley řekl: „Ještě nikdy jsem nebyl v tak skvělé formě. Jsem připraven to udělat nyní, ale měl jsem se dostat do tak mimořádné formy dříve, byl bych v pozici udělat tento projekt dříve.

Cestoval jsem mezitím, ale velmi miluji tancování, musel jsem se vrátit. Toto bude jedno z více okázalých show, které bylo kdy viděno. Budu na tanečníky přísnější a tvrdší než jsem byl kdy předtím. Tvrdší, než v Lord of the Dance.“ Bude to fantastická show. Ale nemohu o ní říci více.

Myslím, někteří lidé budou vyděšeni, protože je to na hranici polemiky.

Dodal: „Jsem hrdý na své irské dědictví a kulturu a hlavní částí programu této show je více irského tancování.“Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka