ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 12.07.2024
Svátek má Bořek

Odběr novinek emailem:
Email:Informace pro stepaře - sleva členského poplatku ITA

15.05.2005 Švestka Štefan 25402
International Tap Association - Mezinárodní stepařská asociace 10% sleva z členského poplatku zájemcům, kteří podají přihlášku do 5. června 2005
Staňte se členy Mezinárodní stepařské asociace a rozšiřte řady umělců, učitelů, studentů, hudebních a divadelních kritiků, historiků a stepařských fanoušků všech věkových skupin a profesí. Členství zahrnuje předplatné časopisu On Tap, který Vám na 64 stranách přináší rozhovory s nejlepšími stepaři, původní články o současnosti i historii stepu, články o stepu převzaté z jiných časopisů, novin a knih, praktické návody, rady, jak pečovat o své zdraví a předcházet úrazům, uzávěrky žádostí o granty a nabídek pobytů, kalendář nejdůležitějších stepařských událostí z celého světa a reportáže o jejich průběhu a další stepařské informace.

celá informace v příloze, další podrobnosti a přihlášky:
Zdeněk Pilecký
zástupce Mezinárodní stepařské asociace ITA pro Českou republiku taneční
studio ZIG-ZAG tap & swing Vlastina 11/531 161 00 Praha 6

tel.: 220 563 459
mobil: 603 954 074
e-mail: studio@zig-zag.cz
http://www.zig-zag.cz


International Tap Association – Mezinárodní stepařská asociace 10% sleva z členského poplatku zájemcům, kteří podají přihlášku do 5. června 2005 Staňte se členy Mezinárodní stepařské asociace a rozšiřte řady umělců, učitelů, studentů, hudebních a divadelních kritiků, historiků a stepařských fanoušků všech věkových skupin a profesí…

Členství zahrnuje předplatné časopisu On Tap, který Vám na 64 stranách přináší rozhovory s nejlepšími stepaři, původní články o současnosti i historii stepu, články o stepu převzaté z jiných časopisů, novin a knih, praktické návody, rady, jak pečovat o své zdraví a předcházet úrazům, uzávěrky žádostí o granty a nabídek pobytů, kalendář nejdůležitějších stepařských událostí z celého světa a reportáže o jejich průběhu a další stepařské informace.

Databáze Mezinárodní stepařské asociace Vám pomůže kontaktovat ostatní stepaře a najít kontakty, které Vám pomohou na cestách.
Naše kancelář členům asociace pomáhá vyhledat informace o tanečních konkurzech, přihláškách ke grantům a nabídkách pobytů.
Mezinárodní stepařská asociace spolupracuje s NCCC (Network of Cultural Centers of Color) na speciálních nabídkách pobytů pro stepaře a s WESTAF – registrem výkonných umělců, který poskytuje slevu členům asociace.
Mezinárodní stepařská asociace spravuje webové stránky www.tapdance.org, kde najdete aktualizovaný kalendář stepařských akcí, odkazy na ostatní stránky, zaměřené na step a mnoho dalších informací.
Seznam e- mailových adres asociace je poskytován se slevou členům asociace, kteří tak mohou informovat o svých akcích.
Mezinárodní stepařská asociace lobuje ve prospěch stepu, stepařských komunit a jejich potřeb prostřednictvím zveřejňování informací o stepu a stepařích v médiích a jejich poskytování nadacím, producentům, konferenciérům, spisovatelům, historikům, organizacím a ostatním po celém světě. International Tap Association – Mezinárodní stepařská asociace je jedinou stepařskou organizací se zastoupením po celém světě! Historie – ITA byla založena v roce 1987 pod záštitou Coloredo Dance Festivalu, jejím čestným předsedou se stal Charles „Honi“ Coles, čestným presidentem Gregory Hines. V roce 2001 se asociace stala nezávislou neziskovou organizací. Členství – v současnosti má ITA kolem 850 členů ve 46 státech ve 28 zemích. Činnost – ITA dokumentuje stepařské aktivity od roku 1988. Cíle ITA: Představovat step jako svébytnou uměleckou formu. Podporovat vznik nových příležitostí pro prezentaci stepu. Zachovávat prameny o historii stepu archivací dokumentů a podporou výzkumu. Zavést mechanizmy podpory a vzájemné komunikace v oblasti stepu. Spojit stepaře a stepařské nadšence z celého světa. Členský poplatek na jeden rok činí po slevě 40$. Platit je možné poukázkou International Money Order na adresu: ITA, POBox 356, Boulder, CO 80306, USAKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku