ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 06.12.2023
Svátek má Mikuláš

Odběr novinek emailem:
Email:Zbystřete pozornost! V TV NOVA bude zástupce western tancování!

19.04.2005 Švestka Štefan 16385
obrázek v článku v sobotní GoGo Show (23.dubna 2005) sourozenců Gondíkových se objeví Caramella Praha
Jelikož jsem sám mohl být přítomen natáčení tohoto dílu, tak mohu říci, že zatančení a ukázání jedné choreografii v televizi tak jak ho ve finále uvidíte stojí mnoho a mnoho sil.

Potřeba pana režiséra se totiž rozhodně neschoduje s představou a postavením tance od choreografa a tak se pro jednotlivé kamery musí postavit tanec znovu. V podstatě se se ze zákulisí sytým hlasem znovu a znovu ozývalo: "Ještě jednou.... " (z tanečníku pod náporem světel lilo a muselo se pudrovat...) "Tu bramboračku musíme poupravit!" (myšlena část choreografie, kde se kluci rvou o dívku) "Proč mi tam nedáš ten klobouk?!" (Popáté se nepodařilo udělat děkovačka tak, jak potřeboval režisér.

Věřte, že umělec tvrdý chleba má a i ostatní umělci znovu a znovu opakovali svá čísla. Finální verzi tedy můžete sledovat tuto sobotu (23. dubna 2005) od 20.00 hodin.

Doufám, že těchto zatím bohužel skrovných pár zpráv o účinkování tanečních skupin ve western stylu bude přibývat. Zatím držme palce Caramelle!Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku