ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 17.06.2024
Svátek má Adolf

Odběr novinek emailem:
Email:Termín letního tábora pořádaného TCS Ryengle v roce 2005

05.02.2005 Švestka Štefan 28791
obrázek v článku letošní letní tábor je vyjímečný nejen tím, že načíná druhou desítku konaných ročníků

TCS Ryengle je již známá svým tancem, festivalem, alei i letním táborem, který pořádá letos po jedenácté pod vedením zkušených vedoucích.

Tolik však k tradicím, protože vše ostatní bude nové. Začneme prostředím, které jsme letos nově vybrali u Kutné Hory poblíž obce Malešov a Chlístovice. Zde totiž stojí bájný hrad Sion, který dlouhou dobu odolával v období husitských válek a nás inspirovalo okolí hradu k "rozbití" tábořiště. Nemalým přínosem pro nás bude, že poprvé se vrhneme do vystavění vlastního tábořiště na které jsme během minulých ročníků našetřili. Nové stany s podsadou promíchané s teepee a dalšími podpůrnými stany atd. tedy již nebudou pronajaté, ale v našem vlastnictví.

Nová bude taktéž celotáborová hra, která představí různé státy včetně exotických, na Cestě kolem světa za 14 dnů. Během doby od 2. do 16. července 2005 se celý tábor bude přesouvat v prostoru po cestách dávného dobrodruha Willyho Foxe a prožije neuvěřitelné zážitky, které jim umožní se naučit nové věci, získat nové kamarády, ale hlavně báječně prožít 14 dnů letních prázdnin v romantickém prostředí letního tábora. Nástin celotáborovky naleznete zde na stránkách ještě před táborem.

Počet táborníků bude v letošním ročníku mezi 35-50 a kapacitu již začínáme pomalu naplňovat. Zde na stránkách se můžete podívat, zda jste již uvedeni mezi táborníky i Vy. Objednat se můžete na emailu uvedeném pod touto zprávou. Cena za pobyt se odráží od potřeb k provozu tábořiště a na letošní ročník 2005 byla stanovena na základní taxu 2.700 Kč. Nabízíme i slevy pro více dětí z jedné rodiny.

Vaší pozornosti se tedy opět těší další ročník tábora a věříme, že se Vám letos bude líbit stejně jako předchozích deset ročníků!
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka