ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 23.04.2024
Svátek má Vojtěch

Odběr novinek emailem:
Email:BOLERADICE 1.- 3.4.2005

27.01.2005 Švestka Štefan 28091
52. Region Dance Party Aneb LINE DANCE NA MORAV
Caller : Miroslav Procházka
Line Dance : David Medvěd Dvořák

Badge : 270,- Kč
Sleva : Vedoucí, který přiveze alespoň 15 účastníků má badge zdarma. (Při třiceti dětech dva vedoucí atd….) Členové Šumaváčku platí pouze 130,- Kč (pokud jste se ještě neinformovali na možnosti externího členství, určitě to udělejte.)
Členové CCCDCA platí pouze 250,- Kč

P O Z O R ! ! ! Každý, kdo zaplatí do 15.1.2005 (rozhodující je datum na složence nebo výpisu) získává slevu 50,- Kč, čili zaplatí pouze 220,- Kč jako nečlen a 80,- Kč jako člen Šumaváčku.

Nepřehlédněte! Jelikož tentokrát jsou ubytovací i taneční kapacity značně omezené, platí, že kdo se dřív přihlásí, ten tančí – není pravděpodobné, že bude možné přijmout všechny zájemce. Čili neváhejte a hlaste se co nejdřív.

UBYTOVÁNÍ : K dispozici jsou třídy ZŠ. Vezměte si vlastní spací pytle a karimatky. Nezapomeňte si přezůvky.
STRAVA : Můžete si objednat jednotný sobotní oběd v hodnotě 65,- Kč a sobotní večeři v hodnotě 55,- Kč. P O Z O R ! ! ! Stravu tentokrát neobjednávejte přes Šumaváček, ale přímo přes Mirku Vavrikovou, nejlépe SMSkou na 776 384 697. Ta Vám pak pošle složenku nebo fakturu.
TANCOVÁNÍ : Line dance i country tance jsou určeny pro všechny bez rozdílu věku a znalostí. Country tance se budou tančit v poměru 3:1, to znamená 3 tance pro všechny, jeden pro pokročilé tanečníky.
POZOR !! Účastníci do 18ti let jsou povinni mít s sebou dozor starší 18ti let. Tento doprovod po celou dobu akce za svěřené děti odpovídá, stejně jako za případné škody a újmy jimi či jim způsobené. Pojištění si zjednává každý účastník či soubor sám a na své náklady. Organizátor nenese jakoukoli odpovědnost za účastníky, za jejich chování a případné následky jejich chování.
Přihlášky spolu s potvrzením o zaplacení posílejte nejpozději do 10.března 2005.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku