ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 04.10.2023
Svátek má František

Odběr novinek emailem:
Email:CONVENTION 2005

18.01.2005 Švestka Štefan 27927
!!všichni zkušení ale i nezkušení country tanečníci pozor!! - vybíráme z emailu
Již nyní bych Vás všechny chtěla tímto dopisem upozornit na velmi pečlivě připravovanou akci

CONVENTION 2005

Tato Convention se koná dle dispozic CSCTA v dubnu, od pátku 15. do neděle 17.4. v něstě Valašské Klobouky, které leží cca 25 km jižně od Vsetína an silnici č.57 Opava-Trenčín, na úbočí Bílých Karpat. Mapu města najdete na adrese:
Valašské Klobouky

Sál KD Klobucan:
Akce je určena pro úplně všechny lidičky, kterým není country cizí. Rádi uvítáme celé kluby, soubory, ale také jednotlivé zájemce o country tanec i bez jakýchkoli zkušeností. Veškeré tance se budou na místě také vyučovat. Každý si opravdu přijde na své. Úkolem akce je POBAVIT všechny příznivce country stylu. Kdokoli má tedy zájem se cokoli naučit, tak se naučí a kdokoli má zájem si kvalitně zatančit a uplatnit své taneční dovednosti je zase uplatní v jiném sále.

K dispozici nám budou 4 sály s jiným programem (bývalý reprezentativní sál města s předsálím a velkým bufetem).

Budete si moci zatančit Round Dance, Square dance (Basic, plus, MS a dokonce i A) pod vedením opravdu nejlepších Callerů a Cuerů v ČR(Malý, Kučera, Tesař, Machalík a další neméně zvučná jména). Vše je v přípravě a nezmíněná významná jména se upřesní v co nejbližší době:o))Obsazení Callerů i Cuerů určují koordinátoři CSCTA.

A kdo to neumí, ale má o Round či Square zájem, ať koukne do vedlejšího sálu, kde se vše bude učit od základů!(Easy Basic)

V dalším sále budeme zase tančit pod vedením velmi ostřílených Teachers (Mazur, Hanče Malcová, Pepe, Džejn) klasické Country a oblíbené Line dance( všemu bude předcházet výuka, tak se opravdu nikdo nebojte a dobře si akci rozmyslete!) Na všechny druhy tanců bude spousta času a prostoru, aby si zařádil opravdu každý!!!

Určitě si rozšíříte své znalosti či se naučíte svůj první párový tanec (Jirka Mazur, Míša Gombitová…)

Nocleh je zajištěn ve „spacím“ sále a je již zahrnut v ceně Badge (220-240 Kč) na celé tři dny. Badge bude stát po celé 3 dny stejně(kdo přijede třeba až v neděli, “má smůlu“ a zaplatí stejně jako platili ostatní v pátek.

Pro luxusnější noc:o)) je zde k dispozici ubytovna s cenou 100Kč/osoba a noc. Aby to ještě nebylo všechno, celé akci bude v pátek předcházet v sále KD Klobucan

VELKÝ COUNTRY BÁL s KARAVANOU

v režii opavských spolupořadatelů
Vstupné pro veřejnost bude 70Kč, pro naše tanečníky s Badgem zdarma, čili v ceně Badge. Stravování bude zajištěno v bufetu(přímo v areálu). Možnost zakoupení oběda, večeře, svačinky, občerstvení…nebo je zde i restaurace s moderátními cenami či Hotel s cenami něco náročnějšími. Každý si jistě vybere.

Cílem celé akce je setkání se všech country tanečníků, souborů ale i lidí nezkušených se stejným zájmem-pro ně pobavení a výuka. Pro nás zkušené pobavení a uplatnění našeho umu:o))

Ještě dnes si do zápisníku udělejte na 15.-17.4. rudou čáru s nápisem Convention 2005 a přijeďte si určitě zatančit a setkat se se skvělými lidmi z celé ČR!!!

Aktualizované informace se budou průběžně objevovat na internetu či Vám je ráda sdělím. Mé tel. číslo je 721 467 738 či Michelleeg@seznam.czKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku