ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 10.12.2023
Svátek má Julie

Odběr novinek emailem:
Email:Zvukové záznamy posílejte emailem nebo poštou

18.11.2004 Švestka Štefan 20056
z naší ankety, ale i z komentářů vyznělo, že nejste v zásadě proti pouštění zvuků z počítače
Jedním důležitým bodem zkvalitnění našeho festivalu je právě zvuk. Choreografové vědí, že to, jak zní Vaše hudba, je jedním z dojmů, který má nedílnou část v hodnocení poroty, ale i laické veřejnosti.

Nyní Vás žádáme pro hladší průběh registrace a prostorových zkoušek, abyste nám v předstihu poslali skrze internet či klasickou poštu Vaši soutěžní zvukovou nahrávku. Email pro přihlášení je znám: ryengle@hramat.cz. Tato žádost platí samozřejmě pro sobotní country, ale i nedělní irskou soutěž.

Pokud Vám zaslání emailem nevyhovuje, pak Vás prosím o zaslání na následující adresu:

Kulturní sdružení Ryengle
Dašická 1796
530 03 Pardubice

V případě zasílání emailem Vás žádáme, abyste vždy do jedné zprávy poslali jeden zvuk s uvedením souboru, kategorie a názvu soutěžní choreografie.

V případě velkého souboru Vám internet umožňuje ukládat soubory do tkzv. úschoven, kde nám zašlete odkaz na uložený soubor a my si jej již stáhneme. V tomto případě očekávejte náš zpětný email, že Vaše hudba v pořádku dorazila.

Přestože letošní rok již pojedeme hudbu přes počítač, tak Vás stejně poprosíme o to, abyste pro jistotu s sebou do Pardubic CD s muzikou přibalili.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka