ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona Instagram

Doprovodný program na festivalu PR 2004

05.11.2004 Švestka Štefan 13516
Přesně měsíc před ukončením festivalu Vám přinášíme doprovodné semináře
Jistě jste si již zvykli, že každé setkání country a irských tanečníků na našem festivalu s sebou přináší nejen soutěžní konfrontaci jednotlivých choreografií, ale nabízí i výuku v podobě seminářů.

Letošní ročník v tomto bodě nebude jiný. Opět jsme si připravili několik zajímavých seminářů, které Vám umožní se ve Vaší vybrané taneční oblasti vzdělat. Vezmeme tedy vše chronologicky:

V sobotu bude od 9 hodin do 12 věnována pozornost a čas irským tanečníkům. Seminář povede Mišo Köver a bude se konat stejně jako loni v prostorách KD Hronovická. Včas Vám sdělíme styl, kterému se bude věnovat a minimální znalosti tanečníka, které je potřebné pro zvládnutí semináře.

Další semináře jsou schovány až na neděli. Jeden bude věnován tradičně country tanečníkům a bude ho uvádět, callerovat a všechny bavit David "Medvěd" Dvořák. Seminář bude začínat v devět ráno na hlavním sále KD Hronovická.

Druhý seminář bude časově souběžný s country seminářem, ale zaměřením bude věnován choreografům a vedoucím skupin. Choreografickou dílnu - aneb jak postavit choreografii, si pro Vás připravil Roman Vach z Westepu Myjava. Na semináři byste se měli dozvědet základní choreografické útvary a jejich použití, využití prostoru a další choreografické zručnosti k postavení dobré taneční choreografie.

Další upřesnění Vám sdělíme do vydání Propozic č. 2.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka