ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 17.06.2024
Svátek má Adolf

Odběr novinek emailem:
Email:Doprovodný program na festivalu PR 2004

05.11.2004 Švestka Štefan 33531
Přesně měsíc před ukončením festivalu Vám přinášíme doprovodné semináře
Jistě jste si již zvykli, že každé setkání country a irských tanečníků na našem festivalu s sebou přináší nejen soutěžní konfrontaci jednotlivých choreografií, ale nabízí i výuku v podobě seminářů.

Letošní ročník v tomto bodě nebude jiný. Opět jsme si připravili několik zajímavých seminářů, které Vám umožní se ve Vaší vybrané taneční oblasti vzdělat. Vezmeme tedy vše chronologicky:

V sobotu bude od 9 hodin do 12 věnována pozornost a čas irským tanečníkům. Seminář povede Mišo Köver a bude se konat stejně jako loni v prostorách KD Hronovická. Včas Vám sdělíme styl, kterému se bude věnovat a minimální znalosti tanečníka, které je potřebné pro zvládnutí semináře.

Další semináře jsou schovány až na neděli. Jeden bude věnován tradičně country tanečníkům a bude ho uvádět, callerovat a všechny bavit David "Medvěd" Dvořák. Seminář bude začínat v devět ráno na hlavním sále KD Hronovická.

Druhý seminář bude časově souběžný s country seminářem, ale zaměřením bude věnován choreografům a vedoucím skupin. Choreografickou dílnu - aneb jak postavit choreografii, si pro Vás připravil Roman Vach z Westepu Myjava. Na semináři byste se měli dozvědet základní choreografické útvary a jejich použití, využití prostoru a další choreografické zručnosti k postavení dobré taneční choreografie.

Další upřesnění Vám sdělíme do vydání Propozic č. 2.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka