ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona Instagram

Nejbližší akce
Začátek 22. 11. 2019, 17:00  
Konec 24. 11. 2019, 17:00  
Pardubice  IDEON PardubiceJmeniny
Dnes je 22. 9. 2019
Svátek má Darina

Odběr novinek emailem:
Email:Konečný stav přihlášených souborů

1. 11. 2004 Švestka Štefan 13102
stop stav přihláškám na festival Pardubická Ryengle 2004
Nedělí 31. října skončila možnost se přihlásit na festival Pardubická Ryengle, přesto jsme se rozhodli, že uděláme drobnou výjimku směrem k irským souborům.

Country soubory se již naučily přihlašovat na soutěž na našem festivalu a nás to vedlo k mylné doměnce, že i u irských souborů je tomu tak. I z toho pramenilo pár nedostatků, které zde již v komentářích a jiných článcích byly propírány poměrně hojně a nebudeme se k nim proto vracet. Jelikož samozřejmě cítíme, že chyba je z větší části u nás, tak jsme se rozhodli dát časovou rezervu irským souborům. Taneční skupiny se proto mohou přihlašovat až do 15. listopadu 2004. Věříme, že Vám prodloužený termín pomůže.

Country soutěž je již však pro přihlašování uzavřena a proto se tento týden budou upřesňovat údaje okolo přihlášek, odebírat choreografie, měnit počty přihlášených tanečníků a tvořit propozice č.2, které se pokusíme v rámci příštího týdne doručit pomocí emailů (a v ojedinělých případech i skrze poštu) dopravit k Vám - souborům.

Nyní tedy prosíme o spolupráci při uvedení všech informací na pravou míru a v případě, že od nás nedostanete Propozice č. 2 do 15.11., abyste se nám - zástupci souborů, prosím, ozvali.

Těšíme se na všechny přihlášené a pevně věříme, že tu u nás v Pardubicích opět strávíte jeden krásný (i když hektický) prosincový víkend.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka