ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 06.12.2023
Svátek má Mikuláš

Odběr novinek emailem:
Email:Za první čtyři dny přihlášeno přes 30 choreografií!

09.09.2004 Švestka Štefan 27053
opravdu velký zájem vyvolalo zpřístupnění přihlášek po internetu
Celkem je k dnešnímu večeru přihlášeno 33 choreografií ve všech country kategoriích. V irských vládne ještě trpělivé vyčkávání na nová pravidla, která zveřejníme snad již zítra. V každém případě již budou dostatečně jasná a očekáváme rozčeření i této doposud klidné vody. Na jejich tvorbě se podílela i uznávaná irská kapacita Mišo Köver.

V každém případě chceme v tuto chvíli upozornit na pravidla o přihlášení, která jsme vyhlásili v již velkém předstihu a to 2. května 2004. Odkaz naleznete pod tímto článkem pod názvem Novinky v dalším - již šestém - ročníku festivalu. Doporučujeme všem, aby si tento článek důkladně přečetli, neboť již brzy může dojít k naplnění některých kategorií a pak nastoupí ke slovu pravidla popsaná právě zde. Tyto pravidla mají svůj důsledek nejen pro nově přihlašované, ale již přihlášené soubory a jejich choreografie. Prosíme, přečtěte si, tento článek pečlivě a předejdeme všem případným nedorozuměním.

V každém případě se všichni těšíme již na šestý svátek country a irského tancování v Čechách i na Slovensku. Věříme, že se loňský jediný účastník z Polska letos rozšíří a budeme moci zapojit pod křídla tohoto festivalu již naplno další zemi. Připomínám, že vedle zmíněných zemí - Česko, Slovensko a Polsko se loni zúčastnila i Anne Marie Cunningham, která i letos bude hájit na Pardubické Ryengli barvy Irska.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka