ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona Instagram

Letní škola tance Lužany 2004

09.06.2004 Švestka Štefan 11035
od soboty 3. do soboty 10. července
Letní škola je výbornou příležitostí nejen pro stepaře, seznámit se s novými tanečními technikami. Stejně jako loni bude po celý týden učit step pro pokročilé zahraniční lektor, kterým letos bude Isabelle Girault z Francie.

Další vyučované techniky budou denně step pro začátečníky, lekce základní pohybové techniky (body building, moderna, jazz nebo contemporary), lekce doplňkových technik (swing, akrobacie, pantomima, latina, irské tance a hip-hop) a k tomu navíc pro zábavu šerm a trochu žonglování. Samozřejmě večer repertoár skupiny ZIG-ZAG, otevřený pro všechny zájemce. Odpočinkovým programem bude seminář o historii stepu a posezení s Isabelle, naším letošním zahraničním hostem.

Tak jako každý rok je ubytovací kapacita dána možnostmi jízdárny Rubín (25 lůžek) a na koho postel nevyjde, bude muset stanovat u rybníka. Kemp s koupalištěm je naopak vhodným místem pro odložení vašich rodinných příslušníků nebo přátel, kteří by chtěli týden trávit s vámi, ale nedají se přesvědčit k našim pohybovým aktivitám. Kdo by si chtěl objednat ubytování v dřevěné chatě, musí si pospíšit (spojení dostanete na obecním úřadě 493 597178). Pro zájemce jsou zajištěny obědy v místní restauraci.

Na závěr důležitá informace: cena lekcí je 2 700,- CZK a cena ubytování na jízdárně Rubín: 810,- CZK. Kdo si přiobjedná obědy, zaplatí 480,- CZK. Pro zájemce o bydlení na jízdárně i hotové obědy je tedy celková cena 3 990,- CZK. Letní škola začíná schůzkou v sále hospody U Víchů v pátek 2. července v 19.00 hodin večer. V sobotu už běží lekce od rána a kdo si naplánuje příjezd později, o nějakou hodinu určitě přijde. Přímé spojení z Prahy zajišťuje autobus z Černého mostu směrem na Lázně Bělohrad, který odjíždí v pátek v 15.25 z nástupiště číslo 4. Celý týdenní běh vrcholí v sobotu 10. července večerním programem pro pobavení vesničanů i čestných hostů, po kterém následuje volná zábava. Odjezd za dalším prázdninovým dobrodružstvím si proto plánujte až na neděli dopoledne, případně můžete nějaké dobrodružství prožít i na místě.

Informace a přihlášky: Ing. Zdeněk Pilecký, Vlastina 11/531, 161 00 Praha 6
Tel.: 220 563 459 mobil: 603 095 4074 e-mail: studio@zig-zag.cz
Další informace najdete na našich webových stránkách www.zig-zag.czKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:
RegistrovatFotogalerie u článku