ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 17.06.2024
Svátek má Adolf

Odběr novinek emailem:
Email:Letní škola tance Lužany 2004

09.06.2004 Švestka Štefan 23313
od soboty 3. do soboty 10. července
Letní škola je výbornou příležitostí nejen pro stepaře, seznámit se s novými tanečními technikami. Stejně jako loni bude po celý týden učit step pro pokročilé zahraniční lektor, kterým letos bude Isabelle Girault z Francie.

Další vyučované techniky budou denně step pro začátečníky, lekce základní pohybové techniky (body building, moderna, jazz nebo contemporary), lekce doplňkových technik (swing, akrobacie, pantomima, latina, irské tance a hip-hop) a k tomu navíc pro zábavu šerm a trochu žonglování. Samozřejmě večer repertoár skupiny ZIG-ZAG, otevřený pro všechny zájemce. Odpočinkovým programem bude seminář o historii stepu a posezení s Isabelle, naším letošním zahraničním hostem.

Tak jako každý rok je ubytovací kapacita dána možnostmi jízdárny Rubín (25 lůžek) a na koho postel nevyjde, bude muset stanovat u rybníka. Kemp s koupalištěm je naopak vhodným místem pro odložení vašich rodinných příslušníků nebo přátel, kteří by chtěli týden trávit s vámi, ale nedají se přesvědčit k našim pohybovým aktivitám. Kdo by si chtěl objednat ubytování v dřevěné chatě, musí si pospíšit (spojení dostanete na obecním úřadě 493 597178). Pro zájemce jsou zajištěny obědy v místní restauraci.

Na závěr důležitá informace: cena lekcí je 2 700,- CZK a cena ubytování na jízdárně Rubín: 810,- CZK. Kdo si přiobjedná obědy, zaplatí 480,- CZK. Pro zájemce o bydlení na jízdárně i hotové obědy je tedy celková cena 3 990,- CZK. Letní škola začíná schůzkou v sále hospody U Víchů v pátek 2. července v 19.00 hodin večer. V sobotu už běží lekce od rána a kdo si naplánuje příjezd později, o nějakou hodinu určitě přijde. Přímé spojení z Prahy zajišťuje autobus z Černého mostu směrem na Lázně Bělohrad, který odjíždí v pátek v 15.25 z nástupiště číslo 4. Celý týdenní běh vrcholí v sobotu 10. července večerním programem pro pobavení vesničanů i čestných hostů, po kterém následuje volná zábava. Odjezd za dalším prázdninovým dobrodružstvím si proto plánujte až na neděli dopoledne, případně můžete nějaké dobrodružství prožít i na místě.

Informace a přihlášky: Ing. Zdeněk Pilecký, Vlastina 11/531, 161 00 Praha 6
Tel.: 220 563 459 mobil: 603 095 4074 e-mail: studio@zig-zag.cz
Další informace najdete na našich webových stránkách www.zig-zag.czKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku