ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona Instagram

Nejbližší akce
Pardubická Ryengle 2020
Začátek 28.11.2020, 17:00  
Konec 29.11.2020, 17:00  
Pardubice  IDEON PardubiceJmeniny
Dnes je 16.12.2019
Svátek má Albína

Odběr novinek emailem:
Email:NOVINKY ze ŠIKLOVA MLÝNA

31.05.2004 Vašák Jiří 18418
skutečně velmi zajímavé novinky ze zákulisí...

WESTERŇÁČEK (25.-27.6.)

– novinkou je velmi zajímavá „náhradnice“ za Terezu Bachovou, jakožto lektorku na clogging. Svoji premieru bude mít na Westerňáčku 2004 - Martina Trnková z Black ansd White!
– Za Míru Procházku byl nominován zkušený caller David „Medvěd/ Dvořák.
- mezi přihlášenými soubory jsou i vysoce bodující na Mistrovství republiky v cloggingu 2004 – BIG DANCE z Prahy a BLACK AND WHITE z Hodonína.
- Westerňáček byl zařazen do rámce oslav 10 LET westernového městečka v Šiklově mlýně! Účastníci tak zdarma shlédnou mimořádný večerní program věnovaný historii Western City na Bobřím potoce…
- Připomínáme že zde vystoupí kapela Schovanky.

AMERICKÝ TÝDEN (15.-27.7.)

- zde je vše při starém.
- První společné tancování započne hned v neděli po skončení „Westernového divadla“
- Pondělní zavírací den Městečka využijeme maximálně pro tancování!
- Tereza Bachová dorazí autobusem přímo z Londýna v pondělí v poledne a tak první hodina cloggingu v rodeové areně kolem 15.00 bude už s ní.
- Pro tancování za nepříznivého počasí nám může posloužit stále více zdokonalovaná mexická restaurace, která je již kompletně zastřešená, zaokněná a zadveřovaná. I koberec je položený. Ošlapaný, ale náš!
- Účast hlásí např. až z Aše (Pepa Týma a spol.) či Jiří Balej s manželkou (býv.ředitel KD Krupka, krajánek z prvního ročníku Stodoly, nyní market. redaktor v radiu Blaník].
- Účastníci se budou opět po letech učit Francouzskou čtverylku, Americký square dance a Clogging do sobotního večerního programu.

-

COUNTRY a CLOGGING H.I.S DANCE FESTIVAL (25.-27.7.)

- jedním z vrcholů festivalu bude bezesporu Černošské show z Pardubic. Ryengle včetně černého sboru z Black and White? To bude na „Šiklu“ bomba!!
- Stále intenzivně jednáme s píseckou Louisianou o možnost vystoupení s Pásmem „Vzpomínka na Michala“ která by měla v prostředí Šiklova mlýna jistě skvělou diváckou odezvu! „Problém“ je jen v hlavním představiteli Michala, který působí v tu dobu jako vedoucí na dětském táboře. Ale na Stodole jsem dostal zprávu, že existuje reálná možnost, že se jej podaří na „otočku“ přivést. Doufáme!
- Na Šikově mlýně se prý pod vedením Henryho Špánika usilovně staví replika Apolla 13, tedy jen onen přistávací modul, že!
- Též jsou již zajištěny, představeny a odzkoušeny kosmonautické skafandry /kombinézy/ a je vyzkoušeno telepatické spojení Houston - Šiklův mlýn.
- Doprovodné komické černošské duo banjista a trumpetista (Honza Bican-Luděk Koutný) již pilně zkouší Pole s bavlnou….
- Piano ze saloonu je již prý naladěno.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku