ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona Instagram

Nejbližší akce
Pardubická Ryengle 2020
Začátek 28.11.2020, 17:00  
Konec 29.11.2020, 17:00  
Pardubice  IDEON PardubiceJmeniny
Dnes je 03.04.2020
Svátek má Richard

Odběr novinek emailem:
Email:Open Stage

27.05.2004 Trylčová Iveta 5106
Irský a skotský taneční festival
18. července 2004, 17.30 hod. Krakov, Polsko Nowohuckie Centrum Kultury

ISTA má to potěšení pozvat všechny, kteří se zajímají o irský a skotský tanec na Open Stage koncertní představení. Tato mezinárodní událost je příležitostí vidět během jednoho večera dobře známé skupiny s některými skvělými mladými talenty provádějícími různé formy irských a skotských stylů tancování.

Během koncertu se budou nejnadějnější debutanti střídat v předvádění podobných představení, v nichž oslavili 10. výročí Irských a Skotských tanců v Polsku a v nichž početné polské a zahraniční baletní skupiny starých a moderních tanců, nejznámějších v Evropě a po celém světě, vystupovali.

Open Stage bude slavnostně zahájen 2 týdny dlouhou událostí organizovanou ISTA a NCK – Celnic Summer (Keltským létem).

Jedinečná vystoupení: Comhlan, Elphin, Setanta

ISTA by ráda pozvala všechny taneční skupiny a týmy stejně tak jako malé taneční formace a sólisty na představení v Open Stage koncertu na the Celnic Summer. Rádi bychom pozvali mladé irské a skotské taneční skupiny, které nemají příležitost vystupovat během festivalů nebo při jiných příležitostech po boku tanečníků, kteří organizovali dobře známé skupiny, a přitom by rády ukázaly svůj osobitý a nezávislý (samostatný) repertoár.

Nechceme ukládat nějaké formální podmínky umělcům co se týká repertoáru nebo stylu představení – tanečníci mohou předvést co je pro ně nejlepší a co se domnívají, že si zaslouží předvedení v představení v jejich vlastním stylu nebo vybrané ztvárnění dané tancem.

Skupiny a jednotlivci zajímající se o účast na vystoupení srdečně žádáme, aby poslali rámcové (důležité) informace o jejich skupině/jednotlivci, uvedli typ jejich irského nebo skotského tance a demo materiály (např. video kazetu, CD, nebo pokud skupina/jednotlivec nemá materiály, charakterizujte (popište) skupinu s fotografiemi) zabalili a poslali na adresu:

ISTA Szkoła Tańca i Agencja Artystyczna
Scena Otwarta
ul. Kluczborska 31/66
31-208 Cracow
Poland

Dostupné detaily v angličtině na:
www.ista.art.pl
(část – Keltské léto)

Otázky a jednání:
www.ista.art.pl/forum
(v anglické části)

E-mail na nás:
ista@ista.art.pl
nebo volejte:
+48 501 039 629

Zdrojový textKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku