ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 23.04.2024
Svátek má Vojtěch

Odběr novinek emailem:
Email:Společnou životní cestou

27.05.2004 Švestka Štefan 21637
obrázek v článku opora Dvorany Jan Pumpr se žení!
Na našem webu se již objevila zpráva, že Jan "Bob" Pumpr se vydá na společnou životní cestu s Petrou Loulovou - budoucí Pumprovou.

Pokud bychom sestavili jakýsi Top ten country osobností České republiky na country i v příbuzných stylech, rozhodně bychom nemohli nevzpomenout jméno Jan Pumpr. Choreograf, umělecký vedoucí, tanečník.....a hlavně odborník na country, mexiko, clogging. To jsou jen hlavní příměry pro tohoto sympatického mladíka, který i díky svým cloggingovým seminářům stále ovlivňuje cloggingové podhoubí nejen v Česku, ale i za hranicemi své vlasti. Jeho taneční vizitku je nutno doplnit i o účinkování ve folklórním souboru Jaro nebo jeho pravidelných "inspiračně-spanilých" cest po Americe. Na svůj věk zvládl tééměř všechno

Opravdu téměř, protože další životní krok ho čeká zítra, tedy 28. května 2004 ve 14:00 hodin. Ve vile Bertramka v Praze 5 si totiž řekne životní ano a spečetí svůj mládenecký život.

Přejeme tedy Bobovi a Petře vše nejlepší nejen zítra při jejich prvním manželském políbení i prvních krůčcích, ale i v budoucnu, aby jim v jejich vztahu co nejméně pršelo a bouřilo. HODNĚ ŠTĚSTÍ!

Své zdravice můžete donést nejen osobně, ale i vyjádřit zde pod článkemKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku