ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 01.12.2020
Svátek má Iva

Odběr novinek emailem:
Email:Novinky ze Stodoly

25.05.2004 Vašák Jiří 21869
před velkým finále
Časopis Folk a Country vyšle na Stodolu vlastního redaktora pro získání informací o průběhu Stodoly do velkého článku v příštím čísle.

Pražské Country radio zve v nabídce kulturních akcí na Stodolu na Barče 3x denně celý týden. Ve středu ráno soutěž o 4 volňásky na Stodolu. Vzájemný odkaz Country radia a Ryengle na svých internetových stránkách.

Western world chystá do červnového čísla velkou reportáž + fotografie z regionálních kol Stodoly. O finále se dočtete až v červencovém čísle.

Před vstupem do Mekky českého country tancování - před Barčou - bude celou sobotu hrát peruánská indiánská skupina...

Možná, že ještě před odjezdem do Prahy obdržíte Informační bulletin ke Stodole 2004 vydaný ve spolupráci s městským úřadem Prahy 10.

Pohlednice se Stodolou 2004 vydané díky spolupráci s hudebním vydavatelstvím Country home již kolují po Čechách, Slovensku i některých evropských či amerických asociacích, skupinách, cloggerech, apod. Též ji obdržely české časopisy a redakce deníků.

Na Barče bude působit prof.fotograf - pan František Jiránek - majitel firmy FOTO-BEST-COLOUR (mobil 602/ 320 578) který kromě závazků k pořadatelům má volné ruce ke spolupráci s Vámi, tj. vytvoření a objednání skupinových fotografií i momentek z vystoupení. Kontaktujte jej.

Originální keramické Stodoly jsou již na světě a uschovány na tajném a bezpečném místě. Je jich dvanáct a zvláště ta pro originální nápad se zvláště povedla!Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka