ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 25.10.2020
Svátek má Beáta

Odběr novinek emailem:
Email:ISTA - irská a skotská taneční škola Vás zve na Keltské léto

14.05.2004 Trylčová Iveta 7513
Letní škola irského a skotského tance v Krakově, Polsko (17. – 31. července 2004)
Dnes nám přišlo emailovou poštou a vzhledem k tomu, že prázdniny a jejich plánování je v tuto chvíli na pořadu dne, zasíláme Vám přeložené informace tak, jak jsme je dostali i s odkazy na prameny.

1. Letní škola irského tance

lektor: James Devine, světový šampion, solový tanečník a choreograf Gaelforce Dance, nejrychlejší tanečník zapsaný v Guinnesově knize rekordů (38 úderů o podložku za sekundu)

osm dní výuky (konzultací), sedm učitelů, jedenáct dvoudenních seminářů (různé techniky a úrovně – softshoe, hardshoe, ceili a provedení tance) můžete si vybrat a kombinovat. Poplatek od 20 euro za jeden seminář.

Termín: 17. – 24. července 2004

2. Letní škola skotského tance

lektor: Rik de Vroome, certifikovaný highland taneční učitel, člen Asociace skotských tanečních učitelů

Šest dní výuky, čtyři učitelé, šest třídenních seminářů (různé techniky a úrovně – highland, Word, national dances, Scottish Country Dances) můžete si vybrat a kombinovat. Poplatek od 25 euro za jeden seminář.

Termín: 25. – 31. července 2004

Navíc pro účastníky Keltského léta nabízíme tři taneční třídy: technika irského tance a skotského highland tance, baletní technika a polský tanec pro začátečníky! Každý den bude jeden z baletních sálů k dispozici pro účastníky naší letní školy a individuální výuku nebo pro zvládnutí výuky z předchozích vyučování. Všechna vyučování se budou konat v profesionálních zrcadlových baletních sálech (kulturní centrum Nová Huť, Krakov, Polsko).

Kromě tanečních lekcí vás zveme na mnoho doprovodných událostí (akcí): Open Stage (festival irského tance s účastí různých irských tanečních skupin z Polska a zahraničí, skotská taneční představení, Scottish Ball a ceilidh, irské ceili, hudební koncerty, výstava fotografií, vhodné nákupy a další! Pro účastníky Keltského léta je vstup na tyto akce zdarma.

Keltské léto se uskuteční v Krakově, překrásném městě plném historických památek, malebných míst, líbezných cafes a klubů. Zaručujeme Vám že si užijete skvělou atmosféru za přijatelné ceny během tohoto pobytu zde.

Dostupné detaily v angličtině na:
www.ista.art.pl
(část – Keltské léto)

Otázky:
www.ista.art.pl/forum
(v anglické části)

E-mail na nás:
ista@ista.art.pl
nebo volejte:
+48 501 039 629

ISTA
Irish and Scottish Dancing School
Artistic AgencyKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka