ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 25.02.2021
Svátek má Liliana

Odběr novinek emailem:
Email:Michael Flatley daroval Rolls Royce do aukce pro RTÉ PEOPLE IN NEED TELETHON

03.05.2004 Trylčová Iveta 9421
Peníze vydělané tancem půjdou na charitu a poslouží více lidem.
Taneční superstar Michael Flatley předal v pátek 30. dubna 2004 v the Westbury Hotelu v Dublinu černý Rolls Royce (rok výroby 1999) panu Gay Byrne. Pan Byrne přijal automobil jménem nadace People in Need. Rolls Royce bude vydražen večer na RTÉ in Need Telethon 2004, pod dohledem p. Byrne. Celá dražba bude vysílána živě v pátek 21. května 2004.

Automobil je jednou z položek darovaných známými osobnostmi do aukce na večer Telethon, je z roku 1999 a má najeto necelých 8000 mil. Interiér je ve smetanové kůži s kašmírovými koberci a stříbrnými příbory.Michael Flatley řekl: „Udělalo mi radost, že jsem směl pomoci People in Need. Pro mě je to překrásná příležitost dát něco nazpět, obzvláště, je-li to pro irskou dětskou charitu. Všichni lidé dělají tuto složitou fenomenální práci s obrovským zaujetím a já si přeji, aby letošní Telethon slavil úspěch.“Gay Byrne řekl: „Jsme absolutně ohromeni Michaelovou štědrostí, poskytl People in Need absolutně nejfantatistější položku dražby, která může povýšit částku peněž pro charitu skutečně o ohromný obnos.“

Od posledního Telethonu jsou to již čtyři roky. Letošní hlavní charakteristikou celého programu je množství různých prvků obsahujících fenomenální talent - představení nazvané Can´t Sing Can´t Dance bude probíhat jako týdenní skutečné televizní show na Inside 252. Na celonárodní radiové stanici ji současně bude doprovázet pořad se skupinou významných osobností. RTÉ Charity 252 Radio for People in Need - rozhlasový pořad poběží po celý týden na Long Wave 252.

Pokud se mi podaří dopídit se výsledné ceny, za kterou bude Rolls Royce vydražen, určitě Vás budu pro zajímavost informovat.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka