ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 19.04.2021
Svátek má Rostislav

Odběr novinek emailem:
Email:Jak se Vám líbí?

30.03.2004 Švestka Štefan 12802
stránky dostávají nový jarní háv
a to ani snad ne grafikou, kde se změnil pouze "vývěsní štít", ale zřejmě díky pobytu na čerstvém jarním ovzduší jsem pro návštěvníky připravil pár novinek.

První z nich je sekce Tržnice, která je však popsána v jiném článku a proto se jí nyní nebudeme věnovat. Pouze, že mám radost, že reakce jsou zatím kladné a očekávám Vaše případné připomínky a náměty jak tuto sekci obohatit či vylepšit.

Už o tom byly popsány stohy knih a i Vy sami dobře víte, že co web webem bude, tak záleží na změnách, článcích, obrázcích.... a právě u obrázku se zastavíme. Doteď jste viděli obrázek vždy určený k dané rubrice a nyní se toto změnilo, protože se náhodně zobrazuje z kolekce 18ti obrázků. Kolekce se postupem zřejmě rozšíří, ale už nyní je to krok dopředu, který doufám oceníte Vy, naši čtenáři a návštěvníci...

Jednou z dalších změn je tzv. Tip dne, který odkazuje na všechny hlavní složky našeho webu. Náhodně se opět objevuje tip, který Vám nabídne všechny dostupné části našeho webu.

Nadále platí, že server Ryengle.cz "tloustne". V praxi to znamená, že se přidávají nové a nové funkce a možnosti pro všechny naše návštěvníky. Denně to již oceňujete otevřením minimálně 250 stránek na našem serveru a dlouhodobě návštěvnost našich stránek stoupá. Březen 2004 skončí návštěvností nad 7.300 otevřených stránek a věříme, že to v budoucnu není konečná stanice.

Věříme, že nám dáte vědět, co Vám na našich stránkách chybí a pošlete náměty na vylepšení stávajících stránek tak, abyste měli co nejpohodlnější pobyt a počtení na serveru Ryengle.cz.

S přáním hezkého apríla a krásného jaraKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku