ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona Instagram

Nejbližší akce
Začátek 22. 11. 2019, 17:00  
Konec 24. 11. 2019, 17:00  
Pardubice  IDEON PardubiceJmeniny
Dnes je 18. 9. 2019
Svátek má Kryštof

Odběr novinek emailem:
Email:Irská horečka stoupá

15. 3. 2004 Švestka Štefan 16346
dneska začalo irské turné v pražské T-mobile aréně Lord of the dance
Krom této na našich stránkách dopodrobna rozebírané akce se blíží středa 17. března, kterou si pravomilný Ir taktéž nenechá ujít. V Praze i Brně se chystají akce na oslavu irského svátku Sv. Patrik a i v Pardubicích letos nejsme výjimkou.

Oslavu jsme sice posunuli až na sobotu, ale v žádném případě tu nebudeme paběrkovat. Skupina Shannon totiž vyvolala pravé irské poblouznění stejně spolehlivě jako jejich mnohem slavnější kolegové z taneční show. Irský "pub" Hrbatá koza již nyní trpce lituje toho, že její stěny nepojmou více poutníků s irskou duší.

Zpátky k tancům. Irská taneční show dneškem tedy zahájila svou taneční show a na našich stránkách jste se seznámili nejen s programem turné, ale taktéž i s možností okusit irské tance na vlastní tělo. Vzhledem k tomu, že příští rok bude v Pardubicích opět další Patrik, tak se do té doby můžete naučit některé taneční krůčky s pomocí taneční country skupiny Ryengle.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka