ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona Instagram

Změny ve Svatém Patriku v Pardubicích

05.03.2004 Švestka Štefan 13405
20. března bude v Pardubicích poprvé slaven pod záštitou města svátek všech Irů na celém světě
Konečná podoba svátku Svatého Patrika se poněkud liší od původní verze, kterou jsme již zde publikovali. Dle MIS (městského informačního střediska), města Pardubic a Českého rozhlasu Pardubice, kteří na akci participují, se vše odehraje na jednom místě. Padne tím tolik typické pro Iry a to je přecházení z hospody do hospody.

Irskomilovní pardubáci, ale i přespolní, se mohou těšit, že 20. března od osmé hodiny večerní shlédnou vystoupení pražské skupiny Shannon, která ve svém repertoáru má snad všechny známé irské tradiční songy. Vidět naživo tuto kapelu si nemůžete nechat ujít v "pravé" irské hospodě Hrbatá Koza v ul. Sladkovského (poblíž Tř. Míru).

Vedle této muziky se může těšit na sladkou odměnu i každý Patrik, který přejde práh této hospůdky. Dostane zdarma jeden panák vybrané irské whiskey nebo jeden Guinness.

Tato akce je prvotina a pokud se osvědčí, můžeme pro příští rok slíbit větší oslavy a na své si přijdou nejen konzumenti, ale i milovníci irských tanců... ale to až za rok, letos si užívejte irského "řádění" v Hrbaté Koze.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:
RegistrovatFotogalerie u článku