ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 28.09.2021
Svátek má Státní svátek

Odběr novinek emailem:
Email:Krajské kolo celostátní taneční soutěže STODOLA 2004

27.02.2004 Švestka Štefan 19222
Severočeský a Východočeský kraj, sobota 24. dubna 2004, Parkhotel Smržovka u Jablonce nad Nisou
Soutěž country tanečních skupin a večerní Country bál s kapelami Volupsije (Jablonec n.N.) a Nota-Bene (Praha).

V rámci Country bálu proběhne přehlídka vítězů soutěže STODOLA 2004.

Více informací na tel.:483 388 352 nebo na www.square.cz/countryon Informace o celé soutěži na www.ryengle.cz

Všichni diváci i tanečníci jsou srdečně zváni, celá akce je přístupná veřejnosti!

Vstupenky na odpolední soutěž budou k dostání na místě. Vstupenky na večerní Country bál budou od 12. dubna v předprodeji v Kabátkově knihkupectví na Mírovém náměstí v Jablonci n.N.
Pro návštěvníky Country bálu bude zajištěn autobus z Jablonce n.N. (autobus bude označen ,,Country bál Smržovka“ a bude vyjíždět v 19.15 hodin od Remize, dále pak zastávky MHD na Horním náměstí – u kostela, u ABB-Elektropraga, Lučany – u hotelu Blaník) a po skončení Country bálu v 1.30 hodin stejnou trasou zpět. Cena 1 jízdenky je 20,-Kč.


Ahoj tanečníci a kamarádi!

Dva roky utekly jak voda a je tu opět další ročník celostátní taneční soutěže Stodola. První Stodola se konala v roce 2000, další pak v roce 2002. Letošní Krajské kolo se poprvé koná v Jablonci nad Nisou a jeho pořadatelem je jablonecká taneční skupina Countryon. Vyzýváme všechny taneční skupiny a tanečníky ze severních a východních Čech k účasti v této soutěži. Smyslem této přehlídky tanečních skupin je podpořit české country taneční hnutí a začínajícím souborům ukázat cesty a možnosti dalšího rozvoje. K tomu má sloužit vzájemné setkávání souborů v krajích a možnost postoupit, buď jako soutěžící, nebo alespoň přijet jako divák na semifinálová a finálová kola shlédnout ty nejlepší.
Letos se finále koná 28. – 30. 5. v Kulturním domě barikádníků v Praze.
Cílem Stodoly není zvítězit ale zúčastnit se!
Podívat se, co a jak dělají sousedé a ukázat, že country tancování v Čechách neskomírá!

Místo a datum konání: Parkhotel Smržovka u Jablonce nad Nisou, sobota 24.4.2004
Parkhotel na Smržovce nabízí ideální prostory pro pořádání této soutěže. Můžeme Vám zde nabídnout restauraci, bar i možnost ubytování.

Smržovku najdete na půli cesty z Jablonce do Tanvaldu (směr Harrachov) a Parkhotel pak podle směrových šipek (městský navigační systém i námi pověšené šipky ,,STODOLA“). Časový harmonogram samotné soutěže Vám zašleme až začátkem dubna. Podle počtu přihlášených souborů se nabízejí tyto 2 varianty:
1) Více jak 5 přihlášených skupin: příjezd kolem oběda, prostorové zkoušky do 15 hodin, zahájení soutěže v 15.30 hodin, vyhlášení výsledků po skončení soutěže cca mezi 18.-19. hodinou. Od 20.00 hodin Counry bál s přehlídkou vítězných předtančení.
2) Méně jak 5 přihlášených skupin: prostorové zkoušky od 17 do 19 hodin, soutěž proběhne v rámci večerního Country bálu.

Celá soutěž i večerní Country bál bude přístupný veřejnosti. Vstupenky na odpolední soutěž se budou prodávat pouze na místě, vstupenky na Country bál budou i v předprodeji. Proto bychom potřebovali vědět, kolik vstupenek celkem (soutěžící i Váš netančící doprovod) pro Vás na večer máme rezervovat.

Všichni soutěžící + 1 vedoucí nebo choreograf mají vstup na celou akci (odpoledne i večer) zdarma – při prezenci budeme požadovat jejich jmenný seznam s rokem narození. Všichni ostatní (rodiče, kamarádi,…) si zakoupí normální vstupenku a tím tak podpoří celou akci. Děkujeme za pochopení.

Pokud soutěž proběhne odpoledne, mohli bychom Vám zajistit od 13 hodin teplá jídla. Napište nám, jestli byste o ně měli zájem, protože musíme objednat kuchaře (normálně se vaří až večer).

Dále Vám můžeme nabídnout možnost ubytování ve 2, 3, 4 lůžkových pokojích. Cena za osobu/1 noc se pohybuje mezi 100-150,-Kč. Je možné domluvit i pronájem celého pokoje za určitou cenu a když si vezmete spacáky, může se Vás tam naskládat, kolik chcete. To se domluvíme ale až na místě. Dejte nám zatím pouze vědět, jestli o ubytování máte zájem a pro kolik asi lidí. Na každém pokoji je umyvadlo s teplou vodou a na každé chodbě jsou společné sprchy a záchody.

Počet vstupenek i zájemců o ubytování není závazný, je jen informativní, abychom je mohli rezervovat.

Nezapomeňte, že Stodola je určena tanečníkům nad 15 let!

Vyplněnou přihlášku nám zašlete nejpozději do 31. března 2004 na adresu:
Pavel Čihák, Rádlo 268, 468 03

Další informace Vám rádi poskytneme na tel.: 483 388 352, mobil: 777 090 569, e-mail: countryon@square.czKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka