ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 19.07.2024
Svátek má Čeněk

Odběr novinek emailem:
Email:Lord of the Dance v Pardubicích - SOLD OUT

25.02.2004 Švestka Štefan 41614
Další úspěch po loňském tažení zažívá tato irská taneční mega show v Pardubicích i v dalších městech
Pokud jste příznivcem irských tanců a znáte video či DVD záznamy ze show Lord of the Dance nebo Feet of flames, pak znáte záběry, kdy se objevují stadiony a různá další místa, která navštívila tato show a přes to se objevuje nápis SOLD OUT - vyprodáno.

Po loňské prapůvodní skepsi, kdy panoval názor, že se tehdejší pražské vystoupení nevyprodá do míry, která by byla rentabilní pro pořadatele, se letošní tažení Lord of the dance v českých zemích zdá být pohádkou o pořádně naditém měšci peněz a se šťastným koncem pro producenty.

Show navštíví v České republice čtyři města - postupně Prahu, Pardubice, Brno a Frýdek Místek a po té se přestěhuje na Slovensko, kde na ně čeká taktéž mohutná komunita přívrženců irského tance s otevřenou náručí. V českých městech již těžko seženete lístek na kterékoliv představení. Musíte mít známého pořadatele nebo kamaráda v předprodeji. Dá se taky na poslední chvíli sehnat odpadlé rezervace, ale ty jsou většinou jen po kusech a těžko se o nich člověk dovídá.

Možná je dobrá zpráva, že člověk např. v Pardubicích uvidí zaplněnou halu Duhové arény nejen při hokejovém utkání úspěšných pardubických hokejistů, ale taktéž při kultuře. Pro nás je to dobrá zpráva dvojnásob, protože tanec byl vždy odsunut kdesi na druhou, třetí kolej za koncerty známých hudebních kapel. Je to jen první vlaštovka, ale určitě je dobré pro nás pro všechny, že se zdvihá zájem o kulturu a zvláště o tanec.

Přeji tedy nejen Lord of the Dance a v květnu tancující Riverdance, ale i Stomp, Tap Dogs a dalším projektům hodně síly a dejme jim všem poznat, že zde u nás mají své fanoušky!Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka