ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona Instagram

Nejbližší akce
Pardubická Ryengle 2020
Začátek 28.11.2020, 17:00  
Konec 29.11.2020, 17:00  
Pardubice  IDEON PardubiceJmeniny
Dnes je 24.02.2020
Svátek má Matěj

Odběr novinek emailem:
Email:Chystá se historická tabulka festivalu Pardubická Ryengle

25.02.2004 Švestka Štefan 11141
těsně před dokončením se nachází nejnovější část našeho serveru Ryengle.cz
Díky tomu, že náš festival má již tradici a každý ročník je soutěžní, přicházíme nyní s myšlenkou, která se doufám bude líbit všem skupinám, které se kdy do našeho festivalu soutěžně zapojily.

Historická tabulka bude umístěna v sekci festivaly a bude v ní veden každý soubor, který se byť jen jedinkrát zúčastní v jakékoliv kategorii a v jakémkoliv stylu našeho festivalu Pardubická Ryengle.

Pětiletá historie Pardubické Ryengle, který má festival za sebou, přinesl s sebou desítky tanečních skupin, které za každou účast získavají bod do historické tabulky. Každý soubor bude brán zvlášť v každé kategorii (Děti I., Děti II., irsko, country, show...) a v tabulce se tedy jméno jednoho souboru může objevit několikrát.

Vedle jednoho bodu za účast si soubor může připsat další body, pokud v daném ročníku bral umístění do 15. místa. Bodové vyjádření pak bude za 1. místo - 15 bodů, 2. místo - 14 bodů atd. Soubor, který se tedy umístí na prvním místě v jedné kategorii, získává 15 bodů za umístění a 1 bod za účast v soutěži. Maximum je tedy 16 bodů na kategorii.

Věříme, že se Vám naše historická tabulka bude líbit a svůj soubor v budoucích letech dovedete do nejvyšších pater tohoto hodnocení. Držíme Vám palce!Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku