ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona Instagram

Nejbližší akce
Začátek 22. 11. 2019, 17:00  
Konec 24. 11. 2019, 17:00  
Pardubice  IDEON PardubiceJmeniny
Dnes je 20. 7. 2019
Svátek má Ilja

Odběr novinek emailem:
Email:Chystá se historická tabulka festivalu Pardubická Ryengle

25. 2. 2004 Švestka Štefan 10459
těsně před dokončením se nachází nejnovější část našeho serveru Ryengle.cz
Díky tomu, že náš festival má již tradici a každý ročník je soutěžní, přicházíme nyní s myšlenkou, která se doufám bude líbit všem skupinám, které se kdy do našeho festivalu soutěžně zapojily.

Historická tabulka bude umístěna v sekci festivaly a bude v ní veden každý soubor, který se byť jen jedinkrát zúčastní v jakékoliv kategorii a v jakémkoliv stylu našeho festivalu Pardubická Ryengle.

Pětiletá historie Pardubické Ryengle, který má festival za sebou, přinesl s sebou desítky tanečních skupin, které za každou účast získavají bod do historické tabulky. Každý soubor bude brán zvlášť v každé kategorii (Děti I., Děti II., irsko, country, show...) a v tabulce se tedy jméno jednoho souboru může objevit několikrát.

Vedle jednoho bodu za účast si soubor může připsat další body, pokud v daném ročníku bral umístění do 15. místa. Bodové vyjádření pak bude za 1. místo - 15 bodů, 2. místo - 14 bodů atd. Soubor, který se tedy umístí na prvním místě v jedné kategorii, získává 15 bodů za umístění a 1 bod za účast v soutěži. Maximum je tedy 16 bodů na kategorii.

Věříme, že se Vám naše historická tabulka bude líbit a svůj soubor v budoucích letech dovedete do nejvyšších pater tohoto hodnocení. Držíme Vám palce!Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:
RegistrovatFotogalerie u článku