ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 28.09.2021
Svátek má Státní svátek

Odběr novinek emailem:
Email:Setkání vedoucích souborů a choreografů s porotci

24.11.2003 Švestka Štefan 13553
Festival Pardubická Ryengle jde ruku v ruce s "technickou" revolucí :o)
Již jste si zvykli na tradiční hodnocení poroty v podobě brožurky "Hodnocení choreografií od porotců", která je společně s videokazetou rozesílána po festivale. Jelikož dle Vašich názorů víme, že je v některých případech tato zpětná vazba neaktuální a hlavně nepříliš adresná, využijeme dostupné techniky a pozveme v nedělním dopoledni vedoucí souborů na schůzku vedoucích s porotou ze sobotního soutěžního klání.

Porota bude v pardubickém IDEONu vybavena třemi počítači, kde si na již připravených videosekvencích s Vámi znovu projdou Vaše vystoupení a budou Vám (interaktivně) ukazovat nedostatky a také klady Vašich vystoupení.

Celkem dvě a půl hodiny (od 8.30 do 11 hodin) se bude věnovat všem zájemcům z řad choreografů a vedoucích.

Toto setkání samozřejmě nijak neohrozí vydání brožurky po festivale, ale některé informace, které můžete dostat přímo od jednotlivých porotců, se tam již neobjeví.

Věříme, že Vás tato možnost zaujme a využijete ji v hojném počtu. Tato možnost Vám plně nahradí seminář vedoucích a choreografů o který byl ve velkém měřítku zájem po prvním festivalu Pardubická Ryengle.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku