ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 28.09.2021
Svátek má Státní svátek

Odběr novinek emailem:
Email:Anna-Marie Cunningham na festivale PR2003!

29.09.2003 Švestka Štefan 22223
Nám všem známá lektorka z letní irské taneční školy, pořádané Rinceoirí, a bývalá tanečnice z irské taneční show Riverdance přijede do Pardubic!!!
Slibovali jsme některé zajímavé změny na našem pátém ročníku, ale netušil jsem, že Vám hned budeme představovat jedno z es letošního festivalu.

Anna-Marie má všechny předpoklady proto, aby se stala ozdobou našeho festivalu. Bývalá tanečnice irské taneční show Riverdance zasedne nejen v porotě na Irském dnu (30.11. 2003, IDEON Pardubice), ale taktéž se postará o sobotní seminář irských tanců. Celkem na tříhodinovém kurzu protáhne tělo všem dopředu přihlášeným tanečníkům na softovém semináři (divadlo Hronovická ulice), který začne v sobotu 29. listopadu úderem desáté hodiny.

Vzhledem k omezenému množství akceptovatelných přihlášek, se prosím, hlaste na mou emailovou adresu s přesným počtem tanečníků. Seminář bude pro zaregistrované skupiny, které budou mít zaplacené registrační poplatky za symbolický poplatek 50 Kč za osobu. V případě nenaplnění kapacity sálu (50 osob) se budou moci ostatní zúčastnit dle pořadí přihlášení za 100 Kč za osobu. Prosím, neváhejte s přihlašováním. Kapacita prostor je omezená.Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku