ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 28.09.2021
Svátek má Státní svátek

Odběr novinek emailem:
Email:Pozvánka

29.09.2003 Švestka Štefan 14120
z jiného tanečního "soudku"
Vážení příznivci a příznivkyně tance,

Prosím, předejte následující informaci svým známým, o kterých víte, že tancují salsu, afro, hip hop, nebo stepují, ať už ve vašem okolí, nebo ve vašem tanečním studiu. Moc děkujeme. Pozvánka samozřejmě platí pro i pro vás.

Dovoluji si vás pozvat na exhibici hip hopu v podání mistryně světa i Evropy Terezy Kvasnovské, exhibici stepu v podání mistryně ČR Denisy Dlouhé a latinskoamerickou fantazii v podání mistrovského páru Salsy Evy Severinové a Radka Strašíka na esoterickém festivalu a veletrhu GAIA 2003 (Gaia = živá, zdravá a vědomá planeta), který se koná tento pátek a sobotu v kulturním centru ZAHRADA, Malenická 1784, Praha 4 Chodov (M Chodov, jednu stanici busem 154, nebo 118 na zastávku Jarníkova, obejít supermarket Meinl) Festival je určen pro setkání lektorů a veřejnosti v oblasti esoterie, zdravé výživy, vnitřní energie, pohybu sportu, tance a harmonického způsobu žití.

Mimo jmenované si můžete poslechnout přednášku o wellness prezidenta wellness klubu Mikiho Zimi, naučit se Salsu pod vedením mistrů Slovenska a vicemistrů ČR, inspirovat se orientálním tancem v podání profesionální tanečnice z Tibetu Tej Kumari Thakuri a načerpat energii, poučení i zdraví z přednášek, ukázek, praktik a meditací cca 30 uznávaných lektorů z nejrůznějších oblastí esoterie, léčení, výživy a harmonie. Dále si můžete nakoupit na stáncích desítek firem a prodejců, udělat si speciální masáže, nechat si vyložit karty, zacvičit si magické pohyby Toltéků, či si poslechnout koncert autora léčivé a mystické hudby Rolanda Saintého. Festival bude zakončen galavečerem a soutěží o nejzajímavější ženu živé a zdravé planety QUEEN OF GAIA, jehož hosty jsou Láďa Kerndl a Tereza Kerndlová, Alena Malachová (miss aerobik ČR 2002) a další. Plný program festivalu, veletrhu a soutěže QUEEN OF GAIA naleznete v Download sekci.
Jaroslav Polák, ředitel festivaluKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku