ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 28.09.2021
Svátek má Státní svátek

Odběr novinek emailem:
Email:10. LETNÍ ŠKOLA COUNTRY TANCů

13.02.2003 Švestka Štefan 16484
Pořádá Dvorana v termínu 28.6. - 5.7. 2003 v rekreačním středisku RÁJ v Srbsku v Českém ráji
MÍSTO
Sportovně rekreační areál „RÁJ“ se nachází v krásné a velmi oblíbené části Českého ráje v malé vesničce Srbsko. Areál je téměř nový a jeho vybavení je neopotřebované. Celá oblast je obklopena hustými lesy s pískovcovými skalami a velikým rybníkem. Tančit budeme ve sportovní hale, která je součástí areálu. Letos bude dobudováno nové větrání haly. Pro účastníky budou za poplatek k dispozici antuková hřiště na volejbal a tenis, kurty na squash, plážový volejbal, bowling, minigolf, půjčovna kol, stolní tenis, kulečník, solárium, sauna, posilovna. Pro všechny ubytované je zdarma přístupný bazén, který je udržovaný v naprosté čistotě.

UBYTOVÁNÍ A CENY ZA TÝDENNÍ POBYT
Pozor! Na první pohled se zdá, že areál v letošním roce podražil, ale není tomu tak. Oproti minulému roku je letos v ceně ubytování nejen snídaně, ale i večeře. Obědy si můžete přiobjednat zvlášť.
Ke všem cenám je nutné připočítat lázeňský poplatek 9,- Kč za osobu starší 18 let a den, parkovné zdarma.

STRAVOVÁNÍ
Po zkušenostech z minulého roku nám pan majitel slíbil vylepšit vše co v loňském roce mělo u stravování rezervy. Jídlo bude podáváno ve společné jídelně. Obědy si můžete přiobjednat na přihlášce. V místě je restaurace a obchod s potravinami.

DOPRAVA
Ze silnice č. E 65 odbočíte na Kněžmost, dále pak do Branžeže a do Srbska. V Srbsku se budete orientovat podle směrovek „Rekreační středisko RÁJ“.

PŘIHLÁŠKY A PLACENÍ
Uzávěrka je 14. června 2003. Po tomto termínu budou přihlášky přijímány pouze po předchozí telefonické domluvě. Současně s přihláškou zašlete zálohu 500,-Kč na osobu. Doporučujeme ji zaslat složenkou „C“. Na místo „zpráva pro příjemce“ uveďte: „záloha za letní školu za X osob.“

LEKTOŘI
Jitka Bonušová - společně s Jasanem Bonušem založila country tancování v Čechách. Kromě country tanců vyučuje také tance z Mexika, tance 19.stol., skotské tance a české lidové tance.
Jan Pumpr - je vedoucím taneční skupiny Dvorana Country Dancers, vyučuje country tance, clogging, české lidové tance a povede bojovku.

Ostatní informace ke stažení zdeKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku