ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 12.07.2024
Svátek má Bořek

Odběr novinek emailem:
Email:Pozvánka na prázdniny

27.06.2002 Žváček Vladimír 19758
Jiří Jeff Vašák vás zve ...
Otázka Jeff :

Šlo by ještě zopakovat a pozvat na Americký týden a HIS festival do Šikláče? 14.-21.7. resp. 19.-21.7.2002 ? Na skládačkách v příloze je chyba v datu....14.-23.7. je nesmysl, správně je 14.-21.7. Termíny na rok 2003 jsou ale správně!

Odpověď autora : Šlo.

A takhle zní :

Amerického týdne se zúčastní také velké holky z Texasek + Zlatica Berešíková (byl jsem předseda poroty v Banské Štiavnici na Heel and Toe show - účast 10 souborů, třicet předtančení, velký souboj mezi Texaskami a Slniečkem z Michalovců vyhrály Texasky. Večerní vystoupení v amfiteatru s výhledem na město a hory v okolí + Petronella Irsko.... To se dělají festivaly, když nemusíš shánět sponzory, ale vyrazíš do okolních hor a nakopeš si zlato.....)

Na HISu bude opravdu koncert kapel BUTY a FLERET, pro účastníky HISu je vstup na jejich koncert v ceně účastnického poplatku. S největší pravděpodobností zakoupí pan Šikl v nejbližších dnech zastřešené podium: dřevěný parket, pod ním ocelová kostrukce........ale abychom to nezakřikli. Willi se vrátil zpět, stejně jako Kačer a krásná Lenka do baru U hrobníka. Bohužel rázovitá postavička Fotografa Lišáka asi bude chybět neb působí jako kastelán na jednom z okolních hradů........

Na Westerňáčku minulý víkend bylo 200 dětí z 11 souborů (Slniečko, Liščata, Lentilky, Ivančická Virginie, Novoveská štístka, Tornado, Šiklášek, Medůza, Klobouček, Podkovička, Jestřábci) Pátek - večer - bouřka, vichr, déšť, Sobota - celý den - modro, horko, bezvětří, Neděle - dtto V sobotu byla první část předtančení v rodeové aréně před 1.500 diváků, kteří přišli též na koncert Maxim Turbulenc - s Maxíky tančila živě děvčata z Medůzy kankán na Whisky to je moje gusto! Druhá část předtančení byla na hlavní třídě Western City. Lektoři byli Míra Procházka a Jan Valenta, který již po lekcích cloggingu v Blažkově vyzkoušel občerstvení v malém bazénu v areálu Městečka... Toť hlavní žhavé novinky ze Šiklova mlýna.

Jeff

PS: Skládačku si můžete stahnout v sekci download....Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku