ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 28.09.2021
Svátek má Státní svátek

Odběr novinek emailem:
Email:Evropský vzdělávací a umělecký festival soukromých a církevních škol

10.01.2002 Švestka Štefan 14189
zajímavá akce pro Váš soubor
Milí tanečníci a příznivci country tancování,
ráda bych vás takto informovala o jedné zajímavé akci, která nás čeká v červnu tohoto roku. Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezka pořádá 20.6.-23.6.2002 v Praze Evropský vzdělávací a umělecký festival soukromých a církevních škol.

Jedná se o přehlídku dětské umělecké činnosti od hudební až po literárně dramatickou, ale co vás asi zajímá nejvíce bude oblast taneční ( je zde přímo i kategorie národních tanců a tanců jiných národů), kde je možno se případně také prezentovat, a to pokud jste členy jakéko-li soukromé organisace.


Co se týče programu takto jen heslovitě.

-Ve čtvrtek bude slavnostní zahájení festivalu v katedrále sv.Víta na Pražském hradě, poté možnost prohlídky Pražského hradu.
-V pátek a v sobotu proběhnou festivalová a benefiční vystoupení účastníků v areálu pražského Výstaviště (Praha 7 – Holešovice). Taneční přehlídka bude celý pátek 21.6.2002 a v sobotu 22.6.2002 dopoledne.
- V sobotu večer proběhne GALAKONCERT, kde budou vyhlášena různá ocenění jednotlivým účastníkům festivalu.
- V neděli proběhne slavnostní zakončení festivalu v katedrále sv. Víta mší celebrovanou Jeho eminencí Miloslavem kardinálem Vlkem

Každý subjekt, který se na festivalu zaregistruje bere na vědomí, že se tím zavazuje k benefičnímu vystoupení na určeném místě v lokalitě hl.m. Prahy. Součástí těchto vystoupení bude také realizace sbírky "Děti dětem SOS dětské vesničky".

Podrobnější a aktuální informace budou průběžně publikovány na www.soukromeskoly.cz až do konání festivalu. Zde je možno stahnout i formulář přihlášky.

Informace lze též získat přímo u víceprezidenta festivalu Josefa Vondráčka buď formou elektronické pošty: josef.vondracek@musicart.cz či na telefonu 02/444 00 962 nebo co se týče taneční stránky u Boba–Honzy Pumpra na dvorana@mbox.vol.cz.

Všechny vás moc zdravím a přeji vám do nového roku hodně zdraví, optimismu a také nějaké ty taneční úspěchy -ale co se týče tance je asi nejdůležitější radost, kterou pěkným předtančením přinášíte nejen sobě ale i divákům.

Takže ať vám to pěkně tancuje a těším se naviděnou,
Dana NedvídkováKomentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku