ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 28.09.2021
Svátek má Státní svátek

Odběr novinek emailem:
Email:Zabezpečení letošního ročníku

29.10.2001 Švestka Štefan 12973
co můžete čekat po stránce zázemí a technického zabezpečení?
I v letošním roce jsme již uzavřeli jednání o poskytnutí ubytování a stravování, což jsou asi pro účastníky nejdůležitější informace z hlediska zázemí festivalu.

A proto jsem rád, že mohu konstatovat, že veškěré služby zůstávají na standartu na jaký jste byli zvyklí v minulých ročnících.

Ubytování bude tedy zajištěno v Sokolovně Pardubice, které je vzdáleno necelých 100 metrů od dějiště celého festivalu. Stravování bude opět ve stejné kvalitě (výběr z pěti jídel - z toho jedno bezmasé) zajišťovat firma Multicatering v Grandu a Vestru (budova mlýnských strojů - bude zakreslena v mapce a poslána u Propozic č. 2 všem účastníkům).

Stále se rozhodujeme, zda Vám v rámci festivalu nabídneme možnost 2 seminářů - irského a country. V případě kladného rozhodnutí se vše dozvíte nejen na našich stránkách, ale účastníci budou opět vyrozuměni v Propozicích soutěže č.2.

Soutěžícím doporučujeme vzít na soutěž prověřené nosiče soutěžních skladeb nebo v několika exemplářích. U zvukového pultu se můžete po dohodě se zvukovým technikem rozhodnout, která varianta více vyhovuje po stránce zvuku. Velmi doporučujeme upustit od kazetových nahrávek, které nejsou nejvhodnější médium zvláště pro kvalitu zvuku.

I nadále zde budete informováni o skutečnostech ze zákulisí festivalu Pardubická Ryengle 2001. Zůstaňte věrni našemu webu a dozvíte se více....Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku