ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 13.07.2024
Svátek má Markéta

Odběr novinek emailem:
Email:LT2024 1. běh: Příběh před celotáborovkou prvního běhu

09.02.2024 Švestka Štefan 11320
obrázek v článku

Přinášíme vám motivační příběh letošního ročníku tábora 1. běhu tak, jak nám ji poslali jeho autoři. Tedy Martin Žemlička. Hlavní vedoucí běhu je Aleš Kořínek. Sedněte si tedy a v klidu domova si přečtěte, příběh, který vás uvede do děje.

Před mnoha tisíci lety byl svět Aromir jednotným a bohatým místem, které zdobily dvě mohutné říše: Drakonár a Ztracená říše.

Drakonár byla říše, kterou ovládali mocní draci, a jejich království bylo považováno za nejkrásnější na celém světě. Toto království bylo dílem magie a krásy, jehož centrem byla Dračí Sféra. Tato Sféra byla pramenem magie a síly, která dávala drakům jejich moc a byla základem jejich existence. Draci byli starodávnými strážci této Sféry a používali její magii k ochraně své říše a celého Aromiru.

Na druhé straně byla Ztracená říše, domov prastarých nebo takzvaných Ztracených kouzelníků. Tito kouzelníci ovládali magii temnoty a světla a jejich schopnosti byly tak mocné, že mohli měnit samotnou krajinu a přivolávat bytosti z jiných světů.

Obě říše existovaly vedle sebe v míru a harmonii, přestože měly odlišné magické dovednosti. Tato doba míru však skončila, když se na scéně objevil mocný čaroděj jménem Malachar. Malachar byl vyhnán kvůli své touze po neomezené moci. V exilu objevil existenci Dračí Sféry, pramene veškeré magie, a zneužil svých znalostí magie temnoty, aby otevřel bránu mezi Temnotou a Aromirem.

Tímto jediným činem uvedl svět Aromir na pokraj zkázy. Temné síly, které se přesunuly z Temnoty, ničily Ztracenou říši a kontaminovaly okolní krajinu magií temnoty. Obě Království, Drakonár a Ztracená říše, byla nucena spojit své síly, aby zastavila temné hrozby. Boj byl epický a zničující, a mnoho statečných bojovníků padlo v boji za zachování světa.

Avšak hrdinové a dobrodruzi se spojili v čele s mladou hrdinkou jménem Elysia, Byli odhodláni obětovat všechno, aby zachránili Dračí Sféru a Aromir před zkázou. Velký Konflikt dosáhl svého vrcholu v bitvě, která se stala známou jako "Bitva o Dračí Sféru." Hrdinové se postavili proti Malacharovi a jeho temným silám. Bitva byla epická a zničující, ale nakonec byla Dračí Sféra zničena. Když byla sféra zničena, došlo k ohromnému výbuchu magie, který zasáhl celý svět.

Ztracená říše byla těžce poškozena a její existence se stala legendou. Království Drakonár se rozpadlo, a draci se stáhli do svých úkrytů v horách a podzemních jeskyních. Draci se stali tajemnými strážci znalostí o Dračí Sféře, která se stala ztraceným tajemstvím. Zbývající prastaří Ztracení kouzelníci zůstali strážci tajemství, varujíce před nebezpečím, které by mohlo znovu ohrozit Aromir.

Tímto to ale nekončí, říká se, že draci jednoho dne vylezou a budou zase obývat svět tak jako předtím. Kdy to bude to nevíme ale něco tušíme že to bude brzy.
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku