ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 18.06.2024
Svátek má Milan

Odběr novinek emailem:
Email:Akce Dvorany v roce 2020

20.12.2019 Švestka Štefan 136800

Přátelé, tanečníci,

letos jsme to stihli ještě před Vánocemi a posíláme vám informace o akcích, které pro vás letos chystáme. Jedná se o již tradiční a vyzkoušené akce. Věříme, že si vyberete a přijedete si s námi zatančit. Pro podrobnosti stačí kliknout na odkaz u každé akce. Jako každý sudý rok, i letos budeme pořádat Country dance festival Jasana Bonuše. Letos by měl být obzvláště "vypečený". Více dozvíte na našich stránkách, které jsme pro vás aktualizovali nejen po stránce věcné, ale také jejich celkovým vzhledem. www.dvorana.cz

Pozor! Aktuálně si můžete jednotlivé akce prohlédnout, ale nelze se přihlásit. Všechny registrace budou otevřené od čtvrtka 16. ledna od 18:00 hodin. Aby se vám přihlášky na stránce načetly, musíte si stránky „obnovit“ klávesou F5 případně Ctrl+F5.

 
 

 

 

 

 

 

30.4. - 3.5.

 

Country tance v Květuši

 

Přijeďte oslavit svátek jara do Květuše. Tančit budeme hlavně country tance a to ve všech možných formacích. Věříme, že počasí již bude teplé budeme moci společně posedět i u táboráku.

Pro více informací klikněte ZDE.

 
 
 

 

 
 
 

 

 
 

 

7.5. - 10.5.

 

Mexické a mezinárodní tance v Květuši

 

Toto je druhý víkend v řadě kdy můžete být s námi v Květuši. Díky květnovým svátkům si nechceme nechat ujít příležitost tančit v Květuši. Na programu budou mexické tance a lidové tance dalších národů.

Pro více informací klikněte ZDE.

 
 
 

 

 
 
 
 

 

 
 

 

5.6. - 7.6.

 

České a americké párové tance v Květuši

 

Nejkrásnější a nejdelší dny v roce. Přijeďte s námi strávit jeden z červnových víkendů. Tančit budeme české a moravské lidové tance, které doplníme párovými tanci z Ameriky. Po večerech budeme zpívat jak v chalupě tak u ohně. Pochopitelně uděláme i nějaký výlet. Pro tuto akci je nutné se hlásit v párech ve kterých budete tančit.

Pro více informací klikněte ZDE.

 
 
 

 

 
 
 
 

 

 
 

 

4.7. - 11.7.

 

Letní škola country tanců v Kořenově

 

A zase máme před letní školou novou číslici, tentokrát 27! Pojeďte s námi strávit letní dovolenou. V Jizerských horách je krásně a tak kromě tanečních lekcí si užijete i výlety po okolí. Letní škole se vždy zaplní během několik dnů. S registrací tedy dlouho neotálejte.

Pro více informací klikněte ZDE.

 
 
 

 

 
 
 
 

 

 
 

 

25.9. - 28.9.

 

Country tance v Květuši

 

Letošní poslední Květuš bude patřit opět country tancům a bude určena především těm, kteří se již nebudou moci dočkat podzimních tanečních. Těšíme se na vás.

Pro více informací klikněte ZDE.

 
 
 

 

 
 
 
 

 

 
 

 

16.10. - 18.10.

 

Country Dance Festival Jasana Bonuše

 

Po dvou letech vás opět zveme na náš taneční festival. Letošní ročník bude výjimečný, protože jsme pozvali ke spolupráci organizaci ECTA, která sdružuje tanečníky a callery z celé Evropy. Hlavním lektorem zůstává David Millstone z USA. Budete se moci také zúčastnit lekcí domácích lektorů. Sobotní večer bude patřit společnému tancování se skupinou Nota Bene. Na letošní ročník očekáváme téměř 100 tanečníků ze zahraničí.

Pro více informací klikněte ZDE.

 
 
 

 

 
 
 
 

 

 
 

 

 
 

 

28.12. - 1.1.

 

Silvestr 2019

 

Na posledních chvíli se nám uvolnili dva pokoje na letošní Silvestr. Pokud ještě nemáte plán jak letos oslavíte příchod Nového roku, pojeďte se si s námi zatančit country tance.

Pro více informací klikněte ZDE.

 
 
 

 

 
 
 
 

 

 

 

 
 

 

Country taneční

 

Tančíme vždy ve středu od 19:00 v KD Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10. Pro další informace volejte do KD Barikádníků na číslo: 274 770 789. Permanentka na 10 tanečních večerů stojí 600 Kč a je k zakoupení v pokladně kulturního domu. Jednotlivá vstupenka stojí 70 Kč. 

 
 
 

 

 
 
 
 

 

 
 

 

Metodické materiály

 

Našich stránkách najdete nabídku námi vydaných metodických materiálů. Nabízíme CD i DVD, některé tituly najdete v kompletech za zvýhodněnou cenu. Námi vydané materiály nezle jinde koupit.

Pro více informací klikněte ZDE.

 
 
 

 

 
 
 
 

 

 Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: