ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 18.06.2024
Svátek má Milan

Odběr novinek emailem:
Email:Historická tabulka festivalu Pardubická Ryengle je dokončena

14.11.2019 Švestka Štefan 72415
obrázek v článku

Před začátkem 21. ročníku (PR2019) se podařilo dokončit projekt, kdy se do databází festivalu dostala poslední data za všechny předchozí ročníky. Umožnilo to ohodnotit všechna umístění choreografií a zobrazit již úplnou Historickou tabulku festivalu.

Historická tabulka

je unikátní pohled na festival Pardubická Ryengle jako celek i po jednotlivých ročnících.

Zjistíte, které soubory se zúčastnily festivalu a jak si vedly. Jednotlivým souborům se totiž počítají body za umístění choreografie do 5. místa v kategorii. 1. místo je 6 bodů (5 bodů za umístění + 1 bod za účast) až 5. místo 2 body (1 bod za umístění + 1 bod za účast). Od 6. místa je každá choreografie odměněna bodem za účast.

Dalším pohledem je počet přihlášených choreografií od daného souboru.

Obě hodnoty v tabulce lze v tabulce rozkliknout a zjistit, co se pod jednotlivými hodnotami skrývá. Posledním kritériem je efektivita souboru, kde je jednoduchým způsobem vydělen počet choreografií počtem získaných bodů. Získaným koeficientem lze stanovit, jak byl daný soubor v době přihlášení efektivní v počtu získaných bodů na přihlášenou choreografii.

Jak už bylo zmíněno, všechny hodnoty se dají zobrazit po jednotlivých ročnících nebo celkově za celou dobu historie festivalu Pardubická Ryengle.

Tento unikátní pohled na 21 let country tancování v České republice optikou festivalu Pardubická Ryengle bude jistě zajímavým pro každého účastníka festivalu. Na každém ročníku totiž dochází k zajímavým soubojům a ty jsou příčinou dalších posunů v tabulce.

Držíme palce všem aktivním tanečním souborům!

>>>Historická tabulka<<<
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku