ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 13.07.2024
Svátek má Markéta

Odběr novinek emailem:
Email:2.běh LT RYENGLE Horní Sokolovec- den 10, pondělí 23.7.2018

24.07.2018 Talkner Roman 34246
obrázek v článku

Archa úmluvy je tak významná, že ji nehledá pouze Indiana Jones. Naopak, náš hlavní hrdina svádí boj o čas s nelítostnými nacisty, kteří archu hledají pro svého vůdce.

. Indiana Jones si je vědom všech nebezpečí, které na něj a ty, které ho doprovází čekají, proto se rozhodl, že se pokusí zmást nacisty a zvolí různé cesty a dopravní prostředky při hledání dalších stop a bude doufat, že nacisty trochu zdrží. Proto, abychom mu co nejvíce s matením nacistů pomohli, vydali jsme se v dopolední hře na cestu s ním. Úkolem bylo projet co nejvíce označených míst a vždy se na nich alespoň na chvilku zastavit. Je nás hodně, tak se snad podaří zmást nacisty, a ne i našeho hlavního hrdinu.
Odpoledne jsme zjistili, že jsme se s Indianem a jeho družinou vydali špatným směrem a ocitli jsme se ve vnitrozemí, kde se nachází spoustu typických vesniček. Jelikož jsme potřebovali poradit, na jakou cestu se máme vydat dál, museli jsme absolvovat prohlídky všech vesniček s poutavými příběhy, které se k nim vázaly. Nakonec jsme byli rádi, že jsme zabloudili. Domorodci nám poradili, a tak se budeme moci zítra vydat na další cestu.
Večer jsme si "zatrsali" na naší piškotéce. Teplo a sluníčko.

 

 

 

JÍDELNÍČEK

 

Snídaně: Včelí pochoutka na chlebu, čajík
Svačina: Jižní a severnější ovoce
Oběd: Polévka Brakrém, červené špagáty
Svačina: Hnědé potěšení s rohlíčkem
Večeře: Polévka z hrstek


 
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku