ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 13.07.2024
Svátek má Markéta

Odběr novinek emailem:
Email:2.běh LT RYENGLE Horní Sokolovec- den 6, čtvrtek 19.7.2018

20.07.2018 Talkner Roman 31528
obrázek v článku

Krásy naší Marion si všímají všichni, kdo kolem ní jen projdou. Naneštěstí si její krásy všimli i egyptští muži vlastnící veselý dům. Ti si řekli, že by byla výhra, mít takovou evropskou krásku ve svém podniku, a tak vymysleli plán, že Marion unesou, až bude zase nakupovat. Když Marion unesli do svého podniku, oblékli jí do egyptských šatiček a chtěli po ní, aby jim tančila. 

Marion byla z celé situace otřesená, naštvaná a řekla si, že to tak nenechá a Egypťanům uteče. Věděla ale, že místo, kde jí drží, je zamčené pod nespočtem zámků. Vypozorovala, kde najde klíče a vymyslela plán, jak se dostane ze zajetí zpátky k Indianovi. Když se dostala z pochybného podniku, ještě však neměla vyhráno. Musela najít cestu zpátky do hotelu za Indianem. Protože je ale Marion chytrá žena, a protože jsme jí pomohli s hledáním správným ulic, dostala se zase zpátky ke svému milovanému Indianovi. 
Indiana Jones byl neskutečně šťastný, že se podařilo Marion uniknout a vrátit se za ním, byl totiž bezradný a nevěděl, kde by ji měl hledat. Nakonec se rozhodli, že Káhiry už mají dost a je třeba vydat se na další cestu za archou úmluvy. V odpolední hře jsme jim pomáhali s hledáním dalších indicií, které by je na jejich cestě posunuly dál. Podle mapy jsme hledali různé šifry, které nás navedly na další cestu. 
V pátek se chystáme na dlouhou výpravu spojenou s přespáním v lese, tak se už moc těšíme, jaké dobrodružství nás na ní bude čekat. 
 

 

JÍDELNÍČEK

Snídaně: Luční chléb, cacao
Svačina: Medvědí
Oběd: Karfiólová polévka, pozdrav z Činy
Svačina: Mixter, rohlík
Večeře: Sladké mámení, brpolévka

 

POČASÍ

Teplo a slunečno

 

NEMOCI, ÚRAZY

Pár bolavých bříšek.

 
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku