ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 16.06.2024
Svátek má Zbyněk

Odběr novinek emailem:
Email:Country Tančírna 2018

02.03.2018 Švestka Štefan 116034
obrázek v článku

Co nas letos ceka? Přípravy jsou v plném proudu a my pro Vás připravujeme nejzajímavější a nejoriginálnější semináře, hry, tance a hlavně dobrodružnou výpravu do nebezpečného světa džungle. I letos zůstává cílem akce: SEZNÁMIT SE!!!! A to nejen mezi sebou navzájem – navázat při tanci nová přátelství, ale i seznámit se s něčím novým a zajímavým, co by mohlo ozvláštnit repertoár Vaší taneční skupiny nebo alespoň zpestřit rozcvičky a taneční tréninky. Pořadatelem akce je jako obvykle Taneční klub Calipso a Českomoravská asociace dětských country tanečních skupin.


Harmonogram seminářů bude probíhat stejně jako v letech předešlých. V pátek bychom se rádi věnovali jiným stylům v tanci a pohybu vůbec. Sobota dopoledne bude tradičně patřit pohybové průpravě a rozhýbání. A neděle dopoledne bude ve znamení tanců různých národů. Každému z nabízených tanečních směrů budou věnovány dva samostatné semináře (I. a II). Vždy dva semináře budou probíhat paralelně. Proto jsou semináře rozděleny do dvou dílů – aby ten, kdo bude mít zájem, mohl navštívit všechny. Rádi bychom také brali ohled na menší a větší děti. Proto bude jeden ze seminářů věnován mladším dětem a „tanečním nováčkům“ a druhý starším a zkušenějším dětem.
Co se týče stylů, tak letos chystáme například Hype či Dance jógu, rozcvičku nebo taneční průpravu s hvězdným a známým tanečníkem. Dále bychom do programu chtěli zařadit i semináře z jiných evropských či amerických zemí. Nápadů je dost, teď se jen testují lektoři, aby bylo vše co nejprofesionálnější. A samozřejmě nás čeká velké a ojedinělé sobotní překvapení.

ÚKOL PRO ROK 2018
VYTVOŘTE MODEL NEBO NÁKRES SPOLEČNÉHO PŘÍBYTKU
PRO PŘENOCOVÁNÍ V NEBEZPEČNÉ DŽUNGLI.
KAŽDÝ SI VYMYSLETE MASKOVÁNÍ TAK,
ABY VÁS NEVYSTOPOVAL ZRÁDNÝ ŠÉR-CHÁN
NEBO NEUNESLY BLÁZNIVÉ OPICE

Velice se na Vás těšíme a doufáme, že se Vám na naší akci bude líbit.
Za organizátory, Káča Brnková, Jakub Žák, Markéta Hejnicová a celá parta TK Calipso.
Veškeré aktuální informace o seminářích, lektorech, časech, přihlášených souborech a ostatních najdete na internetových stránkách www.cccdca.cz a www.facebook.com/tkcalipsopraha.

Přihlašování bude probíhat opět elektronicky, tentokrát však přes informační systém CCCDCA, na adrese: system.cccdca.cz
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: