ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 12.07.2024
Svátek má Bořek

Odběr novinek emailem:
Email:Centrum tanečních skupin na RYENGLE.CZ

04.02.2018 Švestka Štefan 118654
obrázek v článku

centrum tanečních skupin se opět stalo součástí stránek Ryengle.cz. Toto bezplatné centrum může pomoci ke kontaktům nám obecně mezi skupinami, ale samozřejmě i navenek vůči partnerům. Vaše kontakty si spravujete vlastními silami a věnujte jim tedy pozornost, aby byly aktuální.

Už dříve bylo centrum nedílnou součástí našich stránek.a nyní se opět vrací jako jedna z funkcí, které nás mají dohromady propojovat. Primárně je centrum určena pro country taneční soubory nebo pro taneční soubory, které s country tanečním stylem či příbuzným mají cokoliv společného.

Registrace  i vedení záznamu je samozřejmě zdarma a v některých ohledech je vyžadována. Bez registrace se nelze například přihlásit na festival Pardubická Ryengle. Přesto i po registraci si můžete určit (nastavením v administraci), zda bude skupina v centru vidět a dokonce si vyplnit jen ty údaje, které považujete za nejnutnější.

Pokud zapomenete heslo k vašemu účtu, můžete si nechat náhradní na email uvedený při registraci a v případě jakýchkoliv problémů se nám můžete ozvat a rádi vám pomůžeme.

 
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: