ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 13.07.2024
Svátek má Markéta

Odběr novinek emailem:
Email:I.běh LT RYENGLE Horní Sokolovec- den třináctý, čtvrtek 13.7.2017

13.07.2017 Talkner Roman 18538
obrázek v článku

Tak a máme tady předposlední den našeho kouzelnického dobrodružství. Dnešní den začal netradičně trošku později, jelikož někteří starší kouzelníci byli v noci vybráni ke zkoušce jejich odvahy, která spočívala v noční hře v lese. Je nutno podotknout, že všichni se této výzvy zhostili na jedničku a prokázali, že i nebojácnost patří mezi jejich vlohy.

Dopoledne čekala naše kouzelnické koleje etapová hra, která se skládala ze stanovišť, na kterých museli táborníci víceméně prokazovat svou fyzickou připravenost a také šikovnost. Tato dopolední hra probíhala týmově, tzn., že koleje chodili společně a na každém stanovišti tak museli prokázat určitou míru taktiky a týmové soudržnosti.

Odpoledne naše mladé čaroděje čekala jedna z těch náročnějších her celého příběhu – a to posbírat vzpomínky Severuse Snapea, což je jeden z dlouholetých učitelů v Bradavicích. Každá kolej se musela postupně po malých krůčcích propracovat až k jednotlivým vzpomínkám – začínali od malých kapiček, přes slzy až ke vzpomínkám. U sbírání vzpomínek nastala ta nejtěžší část hry, jelikož koleje musely poskládat vzpomínky z více období Severuse Snapea. Důležité bylo, aby jednu vzpomínku nesebrali dvakrát.

 

JÍDELNÍČEK

Snídaně: Ovocné koule, cacao
Svačina: Opičí pamlsek
Oběd: Brcream, Prase v zelenině, brambory
Svačina: Méďa béďa
Večeře: Vrtule s kdečim na sladko i na slano

POČASÍ

Sem tam fouklo.

NEMOCI, ÚRAZY

Pár klíšťat.

 

 
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku