ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 13.07.2024
Svátek má Markéta

Odběr novinek emailem:
Email:I.běh LT RYENGLE Horní Sokolovec- den šestý, čtvrtek 6.7.2017

06.07.2017 Talkner Roman 19530
obrázek v článku

Další den, další zvrat – Ron Weasly zmizel a Harry Potter si lámal hlavu s tím, kde je. Nevěděl si rady a tak požádal o radu Draca Malfoye, který mu odmítl pomoci a tak potvrdil jejich vzájemnou rivalitu.

Harry byl v koncích, nevěděl kudy kam a tak požádal o pomoc poslední možnou osobu v Bradavicích – ufňukanou Uršulu. Uršula mu po chvilce prozradila, že v rámci turnaje čtyř kouzelníků, byla každému soutěžícímu unesena jedna velice blízká osoba. Harry Potter zjišťoval od Uršuly, jestli neví, kde nebo jak by mohl Rona najít. Ta mu nakonec řekla, že už u ní pro radu byl i Cedric Diggory, kterému poradila stejně, jako poradí Harrymu – musí sesbírat jednotlivé penízky a části mapy, která ho následně dovede na místo, kde se nachází Ron Weasly.

Po úspěšném nalezení Rona Weaslyho rozhodl ředitel Brumbál o odpoledním přesunu všech kolejí mimo území bradavické školy. Vyrazily do divočiny, kde si vybudovali tábor, který začarovali všemožnými magickými zaklínadly na ochranu před mozkomory, smrtijedy a všemožným nebezpečím, které by je mohlo potkat. Na závěr dne si opekli něco dobrého na ohni a zazpívali si u kytárky.

 

JÍDELNÍČEK

Snídaně: Rožek s loukou, čajík
Svačina: Méďa Béďa
Oběd: Očouzená polévka, Bobíky od Pottera se zelíčkem a očouzeným masem
Svačina: Pardubický pozdrav
Večeře: Dobroty na ohni

POČASÍ

Palermo

NEMOCI, ÚRAZY

Naše kouzelnická parta pokračuje i nadále bez vážných zranění.

 
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku