ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 13.07.2024
Svátek má Markéta

Odběr novinek emailem:
Email:I.běh LT RYENGLE Horní Sokolovec- den třetí, pondělí 3.7.2017

03.07.2017 Talkner Roman 19619
obrázek v článku

A další den se nám pomalu chýlí ke konci, dnes naše kouzelnická skvadra opět zažila spoustu zajímavého a opět odkryla malou část kouzelnického tajemství.

Ranní hru nám opět uvedla naše základní čarodějnická trojka Harry Potter, Hermiona Grangerová a Ron Weasly – snažili se dostat do tajemné komnaty, avšak narazili na problém. Dveře se daly otevřít pouze pomocí hadí řeči, kterou nikdo z nich neovládal natolik, aby mohli být úspěšní. A tak jim nezbylo nic jiného než požádat o pomoc své nové kouzelnické učně. Všechny koleje se tedy dali do práce a celé dopoledne sbírali písmenka, pomocí nichž odkryli tajenku psanou hadí řečí. Díky rozluštěné tajence se dostali do tajemné komnaty a následně po kolejích hledali zub baziliška, pomocí něhož zničili deník Toma Raddla.

Po obědě a poledním klidu byl prostor na trochu toho čarosportu, a tak si naši mladí kouzelníci změřili síly v přehazované, baseballu nebo například v trojnožce či ping pongu.

Odpolední hra postavila před naší partu velkou výzvu. Jelikož Harry Potter a celá kouzelnická společnost kolem něj tvoří základní stavební kámen bradavické elity, měli za úkol posbírat magické kartičky se jmény těchto velkých kouzelníků. Na uvážení každé koleje už bylo, jestli budou kartičky hromadit po jedné či vytvářet skupiny, které dohromady pomocí kouzelného spojení jmen, uměly vytvořit více bodů a zásadně zdramatizovat celé dění okolo vývoje této hry.

Na závěr dne ředitel Brumbál rozhodl o čaromytí, aby všichni naši kouzelníci byli voňaví a mohli vesele dál pokračovat v naší dobrodružné výpravě kouzelnickým světem.

 

JÍDELNÍČEK

Snídaně: Pletýnka s buřtovou marmeládou
Svačina: Zamüsli se
Oběd: Tyčová polévka, Provázky po italsku s plecí
Svačina: Utavený chlebík
Večeře: Mls pro Pottera

POČASÍ

V noci nám trošku zapršelo, přes den na nás sem tam vykoukl punťa, aby nás trošku ohřál.

NEMOCI, ÚRAZY

Bez vážného zranění, jenom pár odřeninek.

 

 

 
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku