ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 22.09.2023
Svátek má Darina

Odběr novinek emailem:
Email:Šance na poslední místa na letošní ročník letního tábora RYENGLE

09.04.2016 Švestka Štefan 38608
obrázek v článku

Nesehnali jste původně místo na našem letním táboře Ryengle 2016? Nebo není už místo na vašem táboře? Pak toto je možná poslední možnost dát vaše potomky na léty ověřený tábor. Vaši šanci zvyšuje informace, že je pár uvolněných míst na druhém běhu. Cena 14denního tábora je přitom příznivá - 3.600 Kč za táborníka s možnou slevou pro sourozence.

Odkaz na přihlášené

Přihlásit na tábora

Původně zastavené přihlašování na LT RYENGLE 2016 jsme pro druhý běh opět pustili po té, co se pár táborníků z osobních důvodů letos nezúčastní. Otevřela se tím možnost dalším, které jsme kvůli kapacitě již dříve museli odříct. Zprávu jsme se rozhodli navíc uveřejnit na webu a na facebooku, takže opět máte možnost posledních pár míst zaplnit.

První běh (2.7.-16.7.) letos pomyslně odehraje tábor na červeném koberci na filmovém festivalu. Druhý běh (16.7.-30.7.) vsadil na oblíbené postavičky Asterix a Obelix. V obou případech se podíváte do nádherného prostředí řeky Doubravy nedaleko Chotěboře.

Pošlete děti na tábor, který každý den zveřejňuje inforamce o svém programu, jídelníček i další důležité zprávy. Pošlete je na LT RYENGLE 2016
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku