ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 27.09.2023
Svátek má Jonáš

Odběr novinek emailem:
Email:Country tančírna 2016: ARIEL HLEDÁ NEMO!

25.01.2016 Švestka Štefan 33248
obrázek v článku

18. - 20. BŘEZNA 2016 se uskuteční 16. ročník COUNTRY TANČÍRNY v prostorách ZŠ Veronské nám., Praha 10 – Petrovice. Téma jsme prozradili v titulku, ale můžeme ještě dodat, že akci pořádá TK CALIPSO Praha.

Je to až neuvěřitelné, ale ŠESTNÁCTÝ ročník Country Tančírny se nezadržitelně blíží!!! Přípravy jsou v plném proudu a my se snažíme pro Vás připravit co nejzajímavější a nejoriginálnější semináře, hru a hlavně vybrat ojedinělé sobotní překvapení.

Pořadatelem akce je jako obvykle Taneční klub Calipso a Českomoravská asociace dětských country tanečních skupin. I letos zůstává cílem akce: SEZNÁMIT SE!!!! A to nejen mezi sebou navzájem – navázat při tanci nová přátelství, ale i seznámit se s něčím novým a zajímavým, co by mohlo ozvláštnit repertoár Vaší taneční skupiny nebo alespoň zpestřit rozcvičky a taneční tréninky.

Co nás letos čeká? Harmonogram seminářů bude probíhat stejně jako v letech předešlých. V pátek bychom se rádi věnovali jiným stylům v tanci a pohybu vůbec. Sobota dopoledne bude tradičně patřit pohybové průpravě a rozhýbání. A neděle dopoledne bude ve znamení tanců různých národů.

 Každému z nabízených tanečních směrů budou věnovány dva samostatné semináře (I. a II).  Vždy dva semináře budou probíhat paralelně. Proto jsou semináře rozděleny do dvou dílů – aby ten, kdo bude mít zájem, mohl navštívit všechny. Rádi bychom také brali ohled na menší a větší děti. Proto bude jeden ze seminářů věnován mladším dětem a „tanečním nováčkům“ a druhý starším a zkušenějším dětem.

Co se týče seminářů tak letos chystáme například Tango, Hip-Hop, Rozcvičku a taneční průpravu s hvězdným a známým choreografem. Dále bychom do programu chtěli zařadit i seminář tradičního Slovenského „Flaškového tance!. Nápadů je dost, teď se jen testují lektoři, aby bylo vše co nejprofesionálnější!

Veškeré aktuální informace o seminářích, lektorech, časech, přihlášených souborech a ostatních najdete na internetových stránkách www.cccdca.czwww.facebook.com/tkcalipsopraha Přihlašování bude probíhat opět elektronicky, tentokrát však přes informační systém CCCDCA. Najdete ho na adrese: system.cccdca.cz
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo: