ikona Google Plus ikona Facebook ikona Youtube ikona InstagramJmeniny
Dnes je 24.09.2023
Svátek má Jaromír

Odběr novinek emailem:
Email:Letní tábor Ryengle již přihlašuje táborníky na léto 2016!

10.01.2016 Švestka Štefan 30631
obrázek v článku

Chcete se vyhnout čekání, zda na vás zbyde místo na táboře? Přihlaste se již nyní v přehledném webovém formuláři. Informace o dalších přihlášených si pravidelně můžete kontrolovat na stránkách a díky článkům k jednotlivým běhům zůstanete informováni o přípravách.

Pokud si myslíte, že ještě máte čas na přihlášení, tak se již nyní můžete podívat na stav přihlášených v jednotlivých bězích.

Tábor i letos bude rodičům, babičkám a vůbec celému příbuzenstvu dávat den po dni informace o programu, stravování, počasí a všech důležitých i méně důležitých součástí běžného táborového dne. Samozřejmostí budou i fotografie vašich ratolestí při nejrůznějších táborových činnostech.

Tábor LT RYENGLE pořádá tábory od roku 1995 a ve svých řadách vedoucích má již zkušené matadory, které doplňuje svými bývalými frekventanty letních táborů. Mezi personál patří taktéž školený zdravotnický dozor s praxí, kuchaři, sporťák, hospodář, vedoucí tábora… O každodenní běh se stará celkem více než 20 lidí.

Jak je tedy možné, že dokážeme držet cenu tábora relativně nízko?

Veškerý personál, přestože to jsou odborníci na slovo vzatí, jedou na tábor z vlastních dovolených a bez nároku na honorář.

Tábor má díky tomu možnost každý rok obnovovat své technické zázemí a stany.

Chcete vidět fotografie z předchozích ročníků, které vám toho řeknou více než slova?

Pokud jste se rozhodli a chcete své dítko na tábor dát a máte nějaké dotazy, které potřebujete probrat, tak volejte p. Švestku na číslo 602 225 985 nebo p. Žváčka na 602 243 299.
Komentáře u článku : tento článek je zatím bez komentáře. Změnit to můžete odkazem níže.

Copyright 2013-2018 Kulturní spolek Ryengle, Štefan Švestka
Uživatelská sekce:
Jméno:
Heslo:Fotogalerie u článku